Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tiszta ideg vagyok, hogyan...

Tiszta ideg vagyok, hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Történet a következő!

A párommal élünk,én az anyósát nem nagyon szeretem,mert ha eljön hozzánk,akkor folyton megjegyzést tesz mindenre!

Na most eljött hozzánk,meghívtuk ebédre.

Rántott csirkemellet csináltam,kukoricás rizzsel,illetve francia salátával.Szépen megterítettem,leültünk enni.

Nem volt semmi,amibe ne tudott volna belekötni!

A húst túlságosan puha volt(én tejbe szoktam áztatni,nem szeretjük ha száraz),a kukoricás rizsben kemény volt a kukorica,a saláta túl édes volt.

Hozzátenném,hogy amikor mi megyünk,főzeléket csinál főzelékkel.De a lényeg,hogy megjegyeztem,hogy ha szapulja az ételt,akkor miért eszik belőle.

Erre felpattant,és elkezdett kiabálni,hogy én utálom őt,és nem szeretem ha eljön,és minden alkalmat megragadok,hogy belekössek,a páromnak meg ilyen szAr kajákat főzök,ahelyett,hogy a drága fia elmenne hozzá,és nála töltené az ünnepeket,én meg a családomnál,mivel úgyis egész évben együtt vagyunk,ilyenkor minek egymásra tapadni.

Hát köpni nyelni nem tudtam,csak álltam ott szótlanul,olyan oltári nagy baromságokat beszélt!

Tehát ha van 2 pár,karácsonyozzanak,szilveszterezzenek külön,mert ez a család ünnepe?

Párom szerint teljes mértékben én vagyok a hibás,mert már megint nem hallgattam szótlanul,hanem képes voltam visszavágni!

Elment tegnap,hazavitte az anyját,azóta ott van.

Annyit mondott,hogy "majd jövök!"

Most tényleg az egész az én hibám?



2012. dec. 29. 09:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem a te hibád. A párodnak ki kellett volna állnia melletted. Nem tette meg most, valószínűleg később sem fogja. Szerintem mehet a levesbe. Vegye el feleségül anyukát.
2012. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 B25 ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem a te hibád. Ez már csak ilyen anyós probléma. Beszéld meg a pároddal és mond el mit érzel!
2012. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Az anyja előtt odamentem hozzá,és megkérdeztem hogy tényleg rossz lett,ő meg azt mondta,hogy nem,és tényleg egy falatot nem hagyott,de hozzátette,hogy nem minden embernek egyforma az ízlése,ezért nincs jogom megharagudni senkire sem.

Ha nem ízlett az anyjának,akkor nem ízlett.Különben is,tudom hogy nem szereti az édeset(hát én nem tudtam),miért nem csináltam neki külön egy kisebb adagot,amibe kevesebb cukrot teszek,illetve csinálhattam volna pár szelet húst,amit nem áztatok be!

Nem borultam volna ki ennyire,ha első alkalom lenne!

De nem az!

2012. dec. 29. 10:01
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok. Esetleg megkérdezhetnéd tőle, hogy hasonló helyzetben mit érezne, ha a te édesanyád kötne bele állandóan?
2012. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Mindig ez van,én meg kezdem unni.

Ha jön az anyja,akkor úgy kell főzni,ahogy ő szereti,amit ő szeret,de ha mi megyünk "oh most nem főztem semmit!"

A párom meg "nem baj,nem enni jövünk!"

De én álljak neki főzni,ha jön!

A párom is olyan egy nyámnyila alak,Istenem!

Áll szótlanul,az anyjának egy szót sem mer szólni,múltkor átmentünk,volt sütemény,ő evett belőle,az anyja meg rászólt,hogy hagyjon már másnak is belőle,nem csak neki vette,erre ő "bocsánat anyu,nem tudtam!"

Rendesen fél a saját anyjától,kezdem azt hinni,hogy egy nyámnyila,gyáva pasival élek.

2012. dec. 29. 10:05
 6/31 A kérdező kommentje:

ma 10:02


Megkérdeztem,azt mondta,hogy ő nem olyan túlérzékeny,mint én!

2012. dec. 29. 10:06
 7/31 anonim ***** válasza:
27%

Ha a párod anyósát nem szereted, akkor az nem a te anyád?:D

Amúgy abban igaza van, hogy külön is csinálhattál volna egy picit mindenből. Azt meg, hogy nem tudod, hogy az anyósod nem szereti az édeset, elég baj. Legalábbis furcsa.

2012. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg főzzön a párod, ha legközelebb jön anyóspajti. Ő úgyis olyan jól ismeri,mit hogyan szeret az anyja, főzzön rá ő, te meg a látogatás ideje alatt elmehetnél valamerre barátnőkkel.

Amúgy tartom magam ahhoz, amit korábban mondtam, szerintem kukázd.Ilyen volt, mindig is ilyen lesz.

2012. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyátalán nem te vagy a hibás. Mondd neki hogy ki neki a fontosabb, az anyja vagy te. Erre ugyis valami kifogas lenne a valasz. sztm hagyd ott.
2012. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Missi_Key ***** válasza:
77%
tejóég..anyuci pici kisfia (lánya?) a párod....számolj vele h az ilyenek nem nagyon képesek elszakadni a muttertól és ha feleségül (férjül) mész hozzá (bocs nem írtál nemeket) akkor lehet hogy majd hetekre a nyakadba sózza majd az anyját -.-
2012. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!