Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit reagáljak, ha a...

Mégis mit reagáljak, ha a párom így beszél velem?!

Figyelt kérdés

Most msn-en kommunikáltunk, mert a hétvégén nem tudtunk találkozni. Régóta együtt vagyunk, alapból nincsen probléma velünk szerintem, mert nagyon tudjuk szeretni egymást. Viszont olyan pitiáner dolgokon is képesek vagyunk összeveszni, hogy pl kit milyen műsor érdekel. Ma is így történt, ő nézte az xfaktort, én pedig teniszt. Közben ment az msn és rá is néztem, láttam írt, kérdezte néztem-e legalább a végét. Mondtam, hogy jobb dolgom is volt (tudja jól, hogy engem nem kötnek le az ilyen jellegű műsorok, sokkal inkább nézek egy filmet, vagy játszom vagy bármi egyéb...). Erre fel elkezdte írkálni, hogy mennyire gáz az én hozzáállásom, hogy ennyire közömbös vagyok az ilyen műsorok iránt és kezdte azt sújkolni, hogy én milyen különc és szánalmas vagyok. Neki egyébként ez a mániája, hogy ha engem valami olyan nem érdekel, ami őt viszont igen, akkor egyből azt mondja, hogy én felsőbbrendűnek képzelem magam - holott baromira nincs így, csak szimplán nem tudnak érdekelni az ilyen műsorok/témák és ezt vállalom is. Nos, úgyhogy én visszakérdeztem, hogy mégis mitől vagyok szánalmas és különc, amire az alábbi szöveget kaptam:


"különb szarnak tartod magad mert te federert néztél. idióta állat öntelt beképzelt "sííííííp, síííííííííííp, síííííííííííííííííííp, síííííííp" vagy. gyökér az anyád, te tajparaszt szidkozódós köcsög. nő létedre akkora tuskó vagy. sokat fog szájbabaszni a leendő akárkid

tömören ennyi"


Totál les.ggeltem ettől a reakciótól, mivel eleve más szitokszót nem is mondtam RÁ, csak hogy gyökér (amiért szánalmasnak titulált). A többi negatív megjegyzésem csak a műsorra vonatkozott, pl hogy mennyire lesz.rom vadidegenek érzelmeit, hogy ő most bőg a színfalak mögött, mert nem jutott tovább stbstb.

Nem is reagáltam, cska kiléptem, de megmondom őszintén nem tudom, hogy hogyan kellene most kezelnem ezt a helyzetet. Abszolút nem érzem jogosnak és megérdemeltnek, hogy ő így beszélt velem. És tényleg baromira elegem van abból, hogy az eltérő ízlésem miatt állandóan kikezd és jön azzal, hogy én képzelem magam felsőbbrendűnek - holott ő néz le amiatt, hogy engem nem érdekel az ő sz.rja....


2012. szept. 1. 22:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő reakció erre a számítógép kikapcsolása. Azonnal, és végleg.

Tudod mikor hagynám, hogy a leírtaknak csak a tizedrészét kapjam. Mi lesz a következő? Megpofoz?

Mellesleg nem értem, hogy ha minketten tv-t néztek, mi a francnak még mellé a net is.

Miért nem akkor neteztek, amikor van időtök egymásra, csak egymásra figyeltek és csak azzal foglalkoztok?

2012. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Honnan sikerült ilyen ritka nagy tahót összeszedned?
2012. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%

Azért ez nagyon durva.

Lehet hogy részeg volt nem?

Vagy arra is gondoltam hogy az egésznek semmi köze a műsorhoz,lehet hogy valami más miatt mérges rád és most csak kirobbant a mérge.

Nagyon csúnyán beszélt veled,én nem beszélnék vele egy jó ideig,megvárnám míg bocsánatot kér és még utána is neheztelnék rá.

Ha meg nem kér bocsánatot akkor hagynám a fenébe...

2012. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen reakció után le tudod még írni, hogy -párom- erre az emberre??? Hát nem semmi az ingerküszöböd...

És egy ilyen emberrel régóta együtt vagy???

Bocsi, értelmeset nem tudok írni, mert le vagyok döbbenve...


24N

2012. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Mit reagalj? Semmit! Egyszeruen hagyd el a francba! Jobb is lenne, ugyanis akik szeretik egymast, nem beszelnek igy a masikkal semmi miatt!! Fenyevekre vagytok a szeretettol!
2012. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

A magad érdekében mondom, hogy sürgősen szabadulj meg ettől a tahótól, mert ennél csak rosszabb lesz a helyzet.


Ha v.ki szeret v.kit, még hasonlóan durvát sem mond neki, nem hogy le is írja!

2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fickó nem tisztel téged.Azért beszél így veled,mert azt gondolja,hogy megteheti.Ezt a stílust egyetlen ember sem engedheti meg magának a másikkal szemben.Ha ezt eltűröd,akkor a saját önértékelésed is a béka feneke alá fog kerülni.
2012. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

ennek tizedét kaptam volna meg, azon nyomban hagytam volna ott a pics@ba... minden exemnél a legdurvább szitokszó a hülye volt vagy maximum a "szerintem kezeltesd magad mert beteg vagy" kijelentés, de ezután is ezerszer bocsánatot kért tőlem az illető

rajtad áll, szeretnél e még ilyen csodaszép monológokat kapni tőle

2012. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem hagyd ott a fenébe, nem tudom elhinni, hogy még párodként hivatkozol rá.

Én simán eltörném a kezecskéjét, amivel ezeket a sorokat begépelte.

21/F

2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve ha oda vissza megy a szánalmas-gyökér párbeszéd, akkor ez már bőven nem egy jó kapcsolat. Szerintem. A többi már csak hab a tortán. Én személy szerint már az első ilyennél elküldeném a fenébe, de nem tudom, lehet hogy ez nektek csak az előjáték.
2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!