Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak szeretője van és már...

Anyunak szeretője van és már tudom hogy ki az, mit tegyek? Nem bírom már!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha valaki segítene mert már nem bírom tovább!! Kb 2 éve láttam egy fiút anyuval de nem nagyon tudtam h ki az, mert titkolózott és akkor még nem is érdekelt 12 éves voltam. De most pár hónapja teljesen megváltozott az anyám állandóan sírt és kiderült, h a srác akit akkor láttam a szeretője és megint találkoznak. Ezt úgy tudtam meg, hogy volt egy nagy veszekedés apámmal és anyu megmondta utána való nap nekem, hogy akit egyszer láttam azt az embert ő nagyon szereti. Nagyon kiborultam és sírtam, mert megijedtem. Apu szerintem nem tudja még hogy ki az, csak sejti hogy anyám megcsalja. Egyik nap anyu beszélt velem arról, h valószínűleg el fog menni apától, mert szereti azt a fiút és neki így nehéz, de én ne aggódjak, minden rendben lesz. Hát én nem tudok a szemébe nézni mert nem tudom, hogy miért kell ezt csinálnia és most mi lesz velünk? 27 éves a szeretője és vmi drogos ott ismerte meg ahol dolgozik, egy ilyen központban. Mi van ha anyu el akar tőlünk költözni és egyszer csak lelép? nem tudom, hogy mit tegyek nagyon kivagyok légyszí segítsetek!!!!!
2013. jan. 9. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Te igazán nem tudsz tenni semmit,esetleg beszélhetnél anyukáddal,de az az érzésem hogy ez nem fog változtatni semmin.A szüleidnek kell megoldaniuk a saját problémájukat,nem neked.
2013. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Jajj.


Anyud szörnyen eltolta az egészet. Hogy lehet ezt a terhet rátenni egy 14 éves gyerekre, hogy ő kivel mit csinál?!


A jó hír az, hogy 14 évesen dönthetsz arról, hol akarsz maradni, tehát van ráesélyed, hogy Apukáddal maradhass.


Kitartás... Talán sikerül a szüleidnek rendezni az ügyeiket.

Nem csodálom a reakciódat, hogy sírtál, hog ymegijedtél és most is félsz a jövőtől. Nem sok biztatót tudok neke dírni, csak hogy ne add fel, próbálj megnyugodni, koncentrálj a tanulásra, legalább kitölti valami a napod és nem ezen rágódsz. Szörnyű, hogy a szülők mikbe rángatják bele a gyerekeiket... :(

Együttérzésem!

2013. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elegem van az egészből anyu most sincs itthon, apám meg elutazott Németországba és nincs kihez szólnom. Nem akarom hogy anyu elköltözzön vagy én is elköltözzek miért kell neki az a pasi vagy miért fontosabb neki, mint mi?? hetek óta ez megy hogy nem lehet itthon megmaradni. És azóta csak erre gondolok mióta megtudtam, hogy az a fiú kicsoda. Tavaly olyan is volt hogy apu nagyon akart még gyereket, anyu meg mondta hogy ő nem akar szülni de visszagondolva lehet hogy azért nem lett tesóm, mert már akkor is másba volt szerelmes:((
2013. jan. 9. 19:17
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

De azért Anyukád éjjelre hazamegy, ugye?


Egyedül vagy? Nincs idősebb testvéred esetleg? Unokatesó? Nagybácsi/nagynéni, akihez fordulhatsz?


Azt még tudnod kell, hogy kell legyen iskolapszichológus a suliban, őt is felkeresheted, ha úgy érzed, nem bírod tovább. Itt névtelenül, ismeretlenül nem sokat tudok segíteni, bármennyire szeretnék is, de légy bátor, és merj segítséget kérni a környezetedben is. Nem a Te hibád, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és alighanem Te szenvedsz tőle a legjobban. Fel a fejjel!

2013. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy késő este jön, nyugodtan feküdjek le aludni. Nincs nagyobb tesóm egyke vagyok..a nagymamám (anyu anyja) pedig tudja hogy anyu mit csinál és szerinte nem normális hogy ilyen alakkal összeállt és feldobja a családját miatta.
2013. jan. 9. 19:35
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Anyukádról inkább nem mondanék véleményt, viszont a barátjának lehetne annyi esze, hogy nem szakít szét egy komplett családot, főleg nem várja el, hogy egy 14 éves kislány otthon maradjon este egyedül, miközben ő az anyját kezelgeti. Anyukád hány éves amúgy, hogy huszonéves drogosokkal kezd?
2013. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Én kivágnám a balhét.
2013. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
34 lesz mondjuk sok embernek tetszik, viszont a fiúra meg emlékszem, h kb úgy néz ki h a bátyám lehetne..:(
2013. jan. 9. 19:53
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok. Remélem legalább anyád védekezik, h ne tegye tönkre még több gyerekének az életét.
2013. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

"a barátjának lehetne annyi esze, hogy nem szakít szét egy komplett családot"


Nyilván egy rehabon ülő drogosnak lesz ennyi esze, hol élsz? Nem inkább ajózan Anyának kéne annyi felelősségérzetének lenni, hogy nem teszi tönkre a saját családját? Miért az ugyancsak kiszolgáltatott helyzetű harmadikat kell okolni?

Nem ő a felelős a családanya döntéseiért!

2013. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!