Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a gimnazista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Mit szólnátok, ha a gimnazista lányotok a tanárába lenne szerelmes?

Figyelt kérdés

A napokban jöttem rá, teljesen kétségbeestem. A lányom 16 éves, a tanár 30. Az egyk barátnőm ajánlotta, hogy kérdezzem meg ezen az oldalon. Mit tehetnék ilyenkor? Már több, mint egy éve tart nála. Nem ő vallotta be, nem hajlandó erről beszélni, tagadja a dolgot. Ti mit tennétek a helyemben?


Egy aggódó anya.



2012. dec. 15. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Legalább egy amiből nem bukik...

Vicc.


A tanár viszonozza?

2012. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs köztük igazi kapcsolat, akkor nem aggódnék, csak plátói szerelem.


Én is anno a biosztanáromba voltam szerelmes, majd 3 évig róla álmodoztam, aztán kinőttem.


23/L

2012. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a történelem tanárnőmbe, ott is hagytam a sulit miatta...
2012. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit, de úgy gondolom, hogy nincs köztük semmi olyan kapcsolat. De félek, hogy esetleg ez változik... Amúgy egy fiatalos, valóban jóképű tanárról van szó, meg is értem, hogy tetszik neki, de az a baj, hogy ő ezt nagyon komolyan gondolja, nem csak fellángolás. Mit tegyek, nem tudom megtiltani neki, úgy is a maga feje után megy, de ráhagyni sem akarom, akkor azt hinné, hogy áldásomat adtam a dolgora.
2012. dec. 15. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Mond meg a lányodnak, hogy amíg nem lesz 16 éves, "annyira" ne szeresse, hogy tönkretegye a tanárát és jövőjét. Érettségi után már a maga ura.


Hidd el kinövi. ;)

2012. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Felvilágosítalak, hogy ez tinédzserkorban teljesen normális. Ilyenkor a lányok mindig valaki olyasvalakibe "szerelmesek", akikre igazán felnézhetnek, és aki kicsit olyan elérhetetlen nekik. Színészekbe, énekesekbe, vagy épp a tanárukba.

A legbölcsebb dolog, ha hagyod a fenébe. A tanár - van annyi esze - úgysem fog titokban kapcsolatot ápolni egy tanulójával. Ráadásul ha tiltod neki, azzal csak még inkább erősíted őt, hogy dacból már csakazértis vele akar lenni, és így egy ártatlan kamaszkori rajongást siekresen komoly érzelemmé változtathatsz. Rómeó és júlia efektus, hallottál már róla?


Egyébként meg ha kimarad az iskolából, nagykorúként úgysem te fogod megmondani, hogy kivel járhat.

2012. dec. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Majd kinövi. Tök normális jelenség - ahogy ezt mások is megírták már.

2. Valószínűleg a tanár nem viszonozza ezt.

3. Ha meg viszonozza, akkor a legrosszabb az lesz, hogy egy 30 éves férfivel fog járni. Tudom, hogy ez elsőre rosszul hangzik (főleg egy anya számára), de ha a pasi korrekt, kedves, figyel a lányodra és okosan szereti őt, akkor mi a baj? Hogy nem szeretnéd, ha egy ilyen idős férfi lenne a vejed? A lányok hány %-a megy férjhez később ahhoz, akivel 17 évesen jár?

2012. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Mikor elkezdtem a gimit én is teljesen bele voltam bolondulva az egyik tanáromba. Ez 2 éve volt, még mindig tanít az illető, de már csak nevetek ezen a dolgon. Ki fogja ő is nőni.
2013. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
esetleg beszélj a tanárral,hogy mit tud.
2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen minden tyúk átesik egyszer. Nem kell aggódnod, még mindig jobb mintha egy rockeres lumpennel (ja, ezen a kategórián is átesnek a legtöbben) ábrándozna. És mi különbség lenne akkor, ha nem a tanára lenne? Volt már ilyen, lesz is ilyen.
2013. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!