Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha egy fiatal lány (17) kezdeményez egy idősebb pasival (30)?

Figyelt kérdés
Az idősebb pasinak sem közömbös a lány.Mindig mosolyog rá,flörtöl vele,annak ellenére,hogy barátnője van.
2012. jún. 24. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy lánynak az erkölcsi értékrendje mélységesen mélyen van.

Na nem a kor miatt, hanem mert nem képes tisztelni mások párkapcsolatát. De ő meg majd sírni fog, ha esetleg mellőle halásszák el a pasit.


22/L

2012. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító dolog, és ilyenkor mindig azt kérdem... miért??? Miért kell egy 17 éves lánynak egy 30 éves "öreg".?? Ne mondja senki azt hogy mert: "nekem férfi kell". Ostobaság! Bár mondjuk én örülnék ha harminc éves koromra lenne egy 17 éves akár dugópajtim vagy akár érdeklődöm :D ez mind néző pont kérdése.... viszont a lányok részéről sztem ostobaság,hülyeség!
2012. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A pasik többsége ilyen... sok nő meg házasodni akar,majd váláskor meg mélypontra kerülnek ne adja isten saját gyerekükkel az oldalukon...
2012. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Talán csak kedves. De nem akar pedofil lenni.
2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Lesz@rom! Ez mindig is így volt, csak ez az idióta mai társadalom próbálja mindenáron pedofilnak beállítani az idősebb srácokat, akik fiatalabb lányokra buknak és ártatlnak liliomoknak a tini lányokat. Pedig én épp fordítva tapasztalom. A mai tinik már sokkal tapasztaltabbak szex terén, mint sok szűz kisfiú, aki 20-30 éves.


Én vagyok az élő példa rá. Én is valamiért a 14-17 év körüli lányoknak jövök be, de nekem is ők tetszenek legikább.


Az evolúció ezt kódolta a férfiakba, hogy fiatalabb, egészségesebb lányokat termékenyítsenek meg, a tini lányokat meg arra, hogy idősebb, gazdag, pénzes, biztos környezettel, élettel megáldott hapsikat.

2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ma 17:18


hapsikat válasszanak, fura lenne, ha ők is termékenyítenének. XD

2012. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

miért vagytok így ellene a dolognak? megint mindenki jön a pénzzel, a korkülönbséggel, hogy az egyik ribanc, a másik meg pedofil.

és mi van, ha egymásba szeretnek úgy igazából? nem feltétlenül kell ide tündérmese...

2012. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel, hogy csak b.aszópajti vagy a barátnője mellett, akkor hajrá. Gondolom, hogy 17 évesen azért lesz 1-2 dolog, amiben nem tudsz majd megfelelni neki: na nem az anális-orális szex, azokban a témákban biztos kiművelted már magad, de ha megkér, hogy vasald ki az ingét, vagy délután ötkor hazaszól, hogy 8-ra érkezik 3 munkatársával együtt, addigra rittyents az asztalra egy háromfogásos vacsorát, akkor majd csak pislogsz, hogy micsoda aberrált dolgokat kér ez tőled... :DD
2012. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
túlszaporodtak a pedomacik,tegyünk ki medvecsapdákat és csalinak 8.-os kiscsajokat :D
2012. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz elérni a kezdeményezéssel? Azt hiszed, ha megmondod neki, hogy bejön neked, akkor azon nyomban kivágja a barátnőjét? Kétlem. Egyszer-párszol megtol téged, miközben otthon azt füllenti, hogy túlórázik, aztán búcsút int neked. Ezt akarod?
2012. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!