Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért csalja meg a...

Egy férfi miért csalja meg a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerősömnek viszonya van egy másik nővel, aki szintén ismerősöm, de közben meg több éves kapcsolata van.

Sokszor látom őket csókolózni, gondolom szexelni is szoktak.


Miért lép félre egy pasi, (ha) szerelmes a barátnőjébe? Ha meg nem szerelmes, akkor miért nem hagyja ott, miért nem korrekt vele? Árulja el már nekem valaki légyszives. :-)


2013. jan. 10. 10:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem mindenki azért lép félre, mert a kapcsolata olyan rossz. A nőkre szerintem ez inkább jellemző. Nem szakítanak, mert valami mégiscsak van, de keresnek és találnak figyelmesebb partnert. Igaz, a nők könnyebben kikiáltanak egy kapcsolatot rossznak, hisztiznek pitiáner hülyeségeken, vagy válságot sejtenek ott, ahol a pasiban még fel se merült, hogy gond lenne.


Férfiaknál megfigyelésem szerint egyáltalán nem csak a rossz kapcsolat az indok.

2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

" nők könnyebben kikiáltanak egy kapcsolatot rossznak, hisztiznek pitiáner hülyeségeken, vagy válságot sejtenek ott, ahol a pasiban még fel se merült, hogy gond lenne."

Csak épp a pasik szeretik a szőnyeg alá söpörni a dolgokat... Nő vagyok, nem szoktam apróságokon sz@rakodni. De ha nem tudjuk megbeszélni a dolgainkat, attól qrva ideges tudok lenni...

2013. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem kapja meg amit akar mert kalandra vágyik mert felelőtlen mert ostoba mert nem tudja értékelni amije van.
2013. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

12, én is nő vagyok. Engem is állatira zavar, ha nem lehet megbeszélni a gondokat. Volt már olyan kapcsolatom, vége is lett. Én arról beszéltem, amikor tényleg pitiáner dolgokat túlagyalnak, túlpörögnek és ezzel mérgezik a saját életüket, aztán néha robbannak, és a pasi nem érti, mi a baj, mert hónapokig csak gyűjtögette a nő a vélt vagy valór sérelmeket. (Ilyenek a "miért nem jegyzett már el"-től a "miért nem hajtja le a wc-fedelet" típusú problémákig terjednek, tehát a skála széles.)


Nyilván nem mindenki ilyen, akinek nem inge, nem veszi.

2013. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Bírom az ilyen kérdéseket, eleve nem létezik rá válasz, csak vitagenerálásra jó. Van, aki erre élvez?
2013. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, most, hogy már a csajok elmondták, hogy szerintük a férfiak miért csalják meg a nőket, halld a valóságot: ez teljesen egyéni, van aki pont azért, hogy megmentse a párkapcsolatát pl. De olyan is van, aki egyszerűen poligám, vagy az a filozófiája, hogy amit az élet nyújt azt bűn kihagyni, úgy van a kósza numerával mint Te (gondolom) a járdán heverő pénztárcával... lehajol érte:)

Ebből a szempontból annak a válaszolónak volt tökig igaza, aki azt mondta, hogy nem kell ott mindenáron drámát keresni, ahol nincs - hozzátenném, ez azért is roppant hasznos, mert marad energia arra, ahol van. Amit az elmúlt évtizedekben láttam magam körül, az inkább pont az volt, hogy a férfi egyszerűen kihasznált egy alkalmat ami adódott, de esze ágában sem volt a családját elhagyni vagy hanyagolni, a bolhából elefántot - válást, széthullott családot, mindenki mindenkit utál állapotot - az asszony csinált.


"Ha meg nem szerelmes, akkor miért nem hagyja ott, miért nem korrekt vele?" - írod. Tételezzünk fel egy kapcsolatot, ahol minden tökéletesen működik, kivéve a nemiség. És tételezzünk fel egy másik kapcsolatot, ahol ez hasonlóan működik. És akkor most nézzük meg, hogy mi a frászkarikától korrektebb az, ha szétlövünk két párkapcsolatot és csinálunk egy párkapcsolatot (ahol lehet, hogy CSAK a nemiség müxik, semmi más) és 2 magára maradt embert, mint az, ha marad 2 működő kapcsolat, és az abból hiányzó egyetlen dolgot az illetők megszerzik máshol??? Illetve miért van az, hogy az élet bármely más dolgában mindenki kapásból az utóbbira szavazna, de csak a szex a kivétel, ahol azt mondják sokan, hogy ott az a korrekt, ha mindenki borít? Mitől különbözik pünkt a szexualitás az élet más fontos dolgaitól? Na, ez a magyarázat az első megállapításomra, hogy "van aki pont azért, hogy megmentse a kapcsolatát".

2013. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az eddigieket egyetlen gondolattal. A trófea-faktor is elég gyakran számít. Vadászösztönnek köze sincs ehhez. Önbecsüléshiánynak annál inkább.
2013. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem boldog egy kapcsolatban akkor lép félre, ha boldog lenne miért tenné? Ugyan már!
2013. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18, ne légy már naiv! Számos ember egyszerűen magának akar bizonyítani, vagy ilyen a jelleme, és a másik fél a fejére is állhat.


Nekem is volt még húszas éveim elején egy barátom, aki vidéki volt, és itt, a fővárosban tanult. Utóbb derült ki, hogy miután összejöttünk, még vagy fél évig hétvégente fenntartotta a kapcsolatát az otthoni barátnőjével. Azt sem tudom, voltaképp velem csalta-e őt, vagy ővele engem. Mivel nagyon messze lakott, nekem meg nem volt szabad hétvégém a suli+munka miatt, ezért hosszú ideig nem vitt haza, így nem derült ki semmi egy darabig.

2013. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Na szóval ilyesmikre gondoltam, amikor azt írtam, a nők túlhisztizik és beképzelik a problémákat.

2013. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!