Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám totál idegbeteg! Mit...

Anyám totál idegbeteg! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és anyám miatt egyre elmegy az életkedvem.Egy szép szava se van hozzám,mindért csak ordit ordit ordit!!!!Olyanért,ha a fésűjét felhoztam emeletre,tiszta nevetséges.36 éves,de mintha valmai 70 éves idegbeteg lenne..Pedig nem vagyok drogos,alkoholista,nem cigizem,5 hónapja van barátom(első fiúm),egyedül suliba nem megy tanulás..mégis én vagyok mindig a rossz. :(
2013. jan. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem megy a tanulás. Ez a kulcsszó. A fiúzás ne legyen még fontosabb, előbb a tanulás a dolgod.
2013. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, győzd meg, hogy attól, mert az otthonotokból bolondokházát csinál, attól nem jobban fog menni a tanulás, hanem ellenkezőleg, a stressz az rontja a teljesítményt, nem javítja. H azt szeretné, hogy a dolgok jobban menjenek, akkor azért tegyen lépéseket, hogy te nyugodt, kiegyensúlyozott, boldog ember legyél.

Másfelől szerintem alapvetően nem veled van baja, az általános stresszeit hozza haza... erre az ember idővel rájön...

2013. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!