Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lelki terror,...

Szerintetek a lelki terror, az családon belüli erőszak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 07:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi. Azért nem teljesen ugyanaz, mintha vernek valakit. Viszont ki lehet tőle készülni rendesen.
2013. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
lelki eröszak nem tettleges. nyilván a tettlegességtöl is simán kikészülsz lelkileg de elég annyi h azt hallod szar vagy smemire se vagy jo bárcsak meg se születtél volna,ha kihuzod a gyufát kicsinállak stb stb stb
2013. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Engem nem ver a férjem,de amit művel,az teljesen kikészít.Összeesküvés elméleteket gyárt magának.Eddig(20 év)nem ivott,de a megiszik akár 2 sört már összevissza beszél.Ne tudom mit tegyek.
2013. jan. 11. 07:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mrámint hogy megcsalod ilyeneket gyárt, Önbizalomhiányos emberkék csinálják ezt. lehet ő megbecsült, jó szakember vagy vállalkozó, attól még lehet, hogy belül lekicsinyli önmagát. ja, és persze szerintem ez is lehet olyan rossz mint a verés. mindig várni mikor kötekszik, hogyne.
2013. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen élettársam. imdátam de ezek a féltékenységi meg stb jelenetei tönkretettek mindent. önbizalomhiány. de ez engem em érdekel. én nem tudtam segiteni rajta és nem voltam hajlando tovább szenvedni.persze azota rájött ,egy két év után h miröl beszéltem neki de akkor nem.teljesen tönkretett és jobb h vége lett bármennyire szerettem.
2013. jan. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

A lelki terrorral az a baj, hogy ezt igen nehéz definiálni, mert van, akinek a legkisebb ellenkezés is már az.


Az nem derül ki, hogy milyen összeeskövés-elméleteket gyárt a férjed, ha csak gyanusitgat, hogy megcsalaod, vagy hasonló, az nem az.


Ha meg megváltozott, föként ha rövid idö alatt, akkor lehetséges, hogy valamiféle pszichikai zavara kezdödik, beteges féltékenység, üldözési mánia vagy demencbetegség. De ezt csak vizsgálattal lehetne kideriteni.


Elsö lépésben mindenképpen nyiltan elbeszélgetnék vele erröl, amikor nem ivott semmit, ha nem segit, akkor közölném vele, hogy vagy leállitja magát, (ha nem tudja, akkor keressen fel szakembert) vagy külön megyünk.

2013. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
JA ha már megáll valaki előttünk,azt mondja biztos hozzám jött csak nem mer bejönni mert tudja,hogy itthon van a férjem.Olyanokkal rak össze akiket én nem is ismerek meg hasonlók.Szóval agyrém az egész.Azt mondja még akkor is volt valakim amikor terhes voltam.
2013. jan. 11. 07:45
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
És nem tudsz beszélni vele? Valószínűleg tényleg valami betegség lehet a háttérben, különben eddig is ilyen lett volna. De elhiszem hogy agyrém.
2013. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet beszélni vele ilyesmiről.Már arra gondoltam,hogy van az a mondás,hogy legjobb védekezés a támadás,lehet,hogy az egészet azért csinálja,mert van valakije?Azt mondja szeret,de szerintem ezt már egyáltalán nem lehet szeretetnek nevezni.
2013. jan. 11. 08:09
 10/19 anonim ***** válasza:

A leirtak alapjan valami mentalis zavara lehet. Kesobb ez a fajta viselkedes atcsaphat fizikai bantalmazasba is.

Mindig ilyen volt?

2013. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!