Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hetes babám keveri az...

2,5 hetes babám keveri az éjjelt és a nappalt. Mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Éjjel felébred 1-1.30körül és 9.30-ig fent van. Általában hasfájósan sír, hiába simogatom, tornáztatom-távoznak is a gázok és a széklet, mégis reggelig üvölt. Cipeljük, beszélgetünk vele, letesszük, semmi, de semmi nem jó neki

Majd egész nap alszik. 3-4 óránként kel szopni és visszaalszik.

Már nagyon fáradt vagyok, főleg, hogy van még két pici gyerekem mellette, akik éjjel nem igazán ébrednek fel a síárásra, de napközben egész napos foglalkozást igényelnek, én pedig hulla vagyok. Nem emlékszem, hogy ők keverték volna az éjjelt a nappallal.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan oldódott meg? Vagy az idő megoldja?


2012. dec. 25. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy éjszaka ne kapcsolj villanyt a szopihoz, ne beszélj hozzá. Csak indokolt esetben pelenkázd! Nappal esetleg ne húzd be a függönyét. Legyenek rituálék, amit az éjszakához tud kötni. Pl. Azonos időben legyen a fürdés. Utána kis masszír, szopi és alvás. Más ötletem nem nagyon van, de kívánom, hogy ez a helyzet mielőbb megoldódjon.
2012. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idovel megoldodik. Nalunk is ez volt / van. 3 hetes a kisfiam. Most kezd hosszabban aludni ejszaka es aktivabb lenni nappal. Olvastam h ez normalis mert a mehben ejjel volt aktivabb mert akkor el volt lazulva a meh es nagyobb helye volt. Ido kell neki amig megszokja. Az elso 2 hetben nalunk is vegig uvoltotte az ejszakat. Aztan rajottunk hogy mellettem fekve jol elalszik, igenyli a kozelseget. Egyelore az agyaban nem alszik el csak mozeskosarban. Adj idot neki.
2012. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!