Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lányotokat elengednéne...

17 éves lányotokat elengednének Budapestre egyedül?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék felmenni cipőt venni de csak Pesten lehet olyat kapni.Pénzem van mert szilveszterkor dolgoztam3 napot

Anyu meg nem akar elengedni.

Bulizni is csak úgy enged ha elkéri a barátaim számát.

Jövöre 18 leszek

Nem 10 éves vagyok már.Tudok vigyázni magamra anyu mégis ilyen bunkó

Sehová nem mehetek soha.Vagy ha igen akkor is durva kikötéseket tesz

Elegem van ebből


2013. jan. 11. 17:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
barátnőmmel nem tudok menni mert nem ér rá
2013. jan. 11. 17:36
 3/43 anonim ***** válasza:
És mit tud tenni ha csak simán kisétálsz az ajtón?? Vagy szögesrót akadályok vannak? :)
2013. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
én 19vagyok,holnap megyek pestre,egész nyáron ott voltam mert ott lakik a párom,de anyám ma kezdett el rinyálni hogy ne mászkáljak egyedülxD
2013. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

még kiskorú vagyok...

meg csak a cipőre van pénzem

30at kaptam.A cipő 12 a többit meg másra kell költenem

Utazásra tőle kell kérnem

2013. jan. 11. 17:39
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát jogos is meg nem is a védése.

Bűnözés mindenhol van minden helyen, de a pesti forgalmas csomópontokon több az aljadék ez tény, szerintem attól félt. Amúgy meg az ottlakó korodbeliek is ugyanúgy járkálnak pesten.

De hogy tudsz magadra vigyázni, azt meg mindenki mondja, de ha valaki rosszat akarna neked az szinte biztos hogy meg is teszi. Gondolom félt ez normális, de tudasd velük hogy pesten is laknak 17 évesek ők is egyedül járkálnak és nincs bajuk.

2013. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

és én mit tegyek?

Megsem hallgat csak üvölt

2013. jan. 11. 17:42
 8/43 A kérdező kommentje:
azt is mondtam neki hogy óránként hívom de nem
2013. jan. 11. 17:43
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Én 14-15 éves korom óta mehetek egyedül vásárolni Pestre. Bár általában nem egyedül mentem, hanem barátnőmmel, vagy több barátnővel. Vonattal mentünk, ami a Nyugatihoz ment, de általában átmetróztunk az Aréna Plázába, mert azt jobban szeretjük. Soha semmi gond nem volt. Ma már 18 vagyok, de kb. 16 éves korom óta csak bejelentem, hogy megyek, nem kell rimánkodnom. A vonatjegyemet fizetik, a többit (kaja, ruhák, meg minden, amit veszek) én állom. Van, hogy a szüleimmel megyek, de olyankor kocsival szoktunk menni és ők fizetnek, de ez a ritkább sajnos. :D
2013. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, nem tudok róla, hogy a 17 éves korosztályra kijárási tilalom lenne érvényben Magyarországon. Dolgod van, kiírod egy cetlire, hogy hova mentél, mikor jössz, fogod magad, és elmész, ennyi.
2013. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!