Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ideje egy gyermekét...

Hogy van ideje egy gyermekét egyedül nevelő, elvileg dolgozó anyának éjjel facebook-ozni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, h a válaszok többsége az lesz, hogy mi közöm hozzá, de nekem mégis érdekes a dolog. Minden éjjel, szinte pontosan ugyanazon időben (éjjel fél 3 körül) posztol a facebookra mindenféle dolgokat, és nem tudom összerakni a képet, hogy lehet ez. Nappal nem alhat, hiszen ott a gyerek, ill. állítása szerint dolgozik, és nem is műszakban, hogy esetleg ez lenne a megoldás. Érdekelne, hogy így miként tud nappal helytállni gyereknevelésben és munkában. Lehet, hogy nem idevaló a kérdés, ezért sorry.

2013. jan. 9. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
És te mit keresel éjjel fél 3-kor a gép előtt?
2013. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Saját gpndolatokat posztol vagy csak vmi baromságot?


Nekem is volt olyan minden hajnalba vmi baromságot kiposztoltam,eleinte azt hittem vki belépet és szórakozik a nevemben. Hisuen én nem lehettem mert aludtam.

Aztán rájöttem h vmi aljalmazás csinálja ezt

2013. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is anyuka vagyok (most betegállományban, mielőtt megkérdezed miért vagyok most itt), és nekem is kb. hajnali 1-4 között van időm egy kicsit olvasgatni, netezni, facebookozni... 7-kor kelünk reggel. Minden 2. 3. nap lefekszem 10-11 körül, de mivel bagoly típus vagyok, sokszor 4-kor még nem alszom.
2013. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

- rossz alvó

- álmatlanságban szenved

- éjszaka mindig felébred ebben az időpontban

- délután alszik munka után pár órát

- egyébként is keveset alszik

2013. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

1. éjszaka bagoly.. nem kell az anyukának sok alvás.

2. Nappal amikor a gyerek alszik, esetleg az anyuka is szundit egyet, így éjszaka nem álmos

3. tényleg mi közöd hozzá?

2013. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az energiaszintje. A párom képes 12 órát aludni, és még néha akkor sem kipihent. Nekem elég 5 óra is. A kérdésre válasz az, hogy éjjel facebookozik: akkor van ideje.
2013. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
ha minden éjjel azonos időben postol valamit, valószínűleg egy program csinálja és nem ő. Pl. vannak olyan programok amik megmondják hány %-ban leszel szerencsés aznap, meg hasonló baromságok, azok automatikusan teszik ki az ember üzenőfalára a dolgokat.
2013. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van ideje és energiája facebookozni.Ennyi.
2013. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Első: vissza lehet nézni, hogy hány órakor posztolt valaki valamit. Nem hiszem, hogy program csinálja, mert kiposztol képeket, stb. nem pedig olyan, amit írtak az előbb. A nap más szakában is szokott posztolni, likeolni, stb. csak ez annyira feltűnt, h pontban ilyenkor, mindig kitesz vmit, mintha csörögne nála az óra ekkor, h na most posztolni kell. Nekem fura.
2013. jan. 9. 12:25
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt kérdezgetem de Te tényleg ennyire ráérsz, hogy visszaolvasgasd, hogy ki, mikor és mit posztolt? Én is Édesanya vagyok, van, hogy nincs kedvem aludni és éjjel gépezek, facebook-on beszélgetek, mert nappal nincs időm rá. Ez az én dolgom, senkinek semmi köze hozzá. Csak mert valaki egyedülálló anya és egész nap a gyerekével foglalkozik, már éjjel nem is lehet facebook-on? Szerintem sincsen hozzá semmi közöd, ez az igazság.
2013. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!