Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a tesóm minden...

Normális, hogy a tesóm minden hónapban én tőlem kér pénzt?

Figyelt kérdés
170 ezer forintot keres,otthon él,se kutyája,se macskája,pénze mégsincs,én még diák vagyok,ösztöndíjat kapok és diákmunkázom,iskolában étkezem,tanulásra és étkezésre költöm a pénzem,a többit félreteszem,fele nnyi jövedelmem sincs,mint a tesómnak,tesóm minden hónapban a szüleimtől meg tőlem kér pénzt,pedig már 30 éves,munkába sem tud miből elmenni sokszor,eleinte adtam neki,de nem adta vissza
2013. jan. 12. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a nemnormális aki ezek után még ad neki.
2013. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mire megy el ennyi pénz, ha a szüleitekkel lakik??
2013. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már nem adtam neki
2013. jan. 12. 20:21
 4/10 A kérdező kommentje:
én se tudom,mire költi a pénzt,nem számol be róla,de fizetés után 7-8 nappal nincs pénze
2013. jan. 12. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Azta, dettó, mint az én tesóm.

Jól keres, ottohn él, semmibe nem száll be, se kajába, se rezsibe, nem takarít, stb. De pénzt kér fizetés után két héttel anyutól. Elbulizza. Ruhákat vesz. Cigit.

Tőlem is kért, én először adtam neki, keveset, aztán amikor én kértem tőle szívességet és kb. le sem szrt, na akkor hagytam a fenébe. Azóta szinte nem is beszélünk.


Bocs, hogy offoltam a saját sztorimmal, de tényleg ne adj neki pénzt, szerintem ilyen esetekben már nem számít a vérségi kötelék. Ha szüleid már nem tudnak adni, mert idősebbek lesznek, téged fog ezzel terrorizálni. És 30 évesen nem fog változni, csak romlani fog a helyzet.

2013. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, már nem adsz neki.

De ez tényleg nem normális dolog. És próbáltál beszélni vele erről?

2013. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös,de tudom nem vigazstal,de a te tesód bulizik,cigizik,az enyém se nem bulizik,se nem cigizik

hatos:ma is próbáltam vele erről beszélni,de még ő volt rám felháboroodva,hogy én velem nem lehet beszélni,mert nem adtam neki pénzt

2013. jan. 12. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:

biztos elissza, vagy ellottózza, vagy ilyesmi... Vagy nem drogozik? Gondolom nem felszívóik az a sok pénz (vagy van egy gyereke valahol, akiről nem tudtok, és az után fizet)

Egyáltalán nem normális, jól teszed, hogy nem adsz neki kölcsön, de ki kellene deríteni, mire kell neki, lehet, hogy bajban van...

2013. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bulizza/issza/cigizi/drogozza stb el a pénzét, akkor lehet, hogy fogadásra, vagy kaszinóra megy el a pénze..
2013. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
..vagy csak egyszer kért széparcú emberektől kölcsön, és kell a pénz a kamatos kamat visszafizetésére, különben..
2013. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!