Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is itt legyen...

Szerintetek is itt legyen vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés

3 éve van egy legjobb fiú barátom.. eddig mindig beszélgettünk éjjel nappal facebookon.15km-re lakik tőlem és taliztunk.Azóta nagyon jó barátom,de mostanában ha hívom valahova mindenre nemet mond sőt találkozni se akar,mindig azt mondja,hogy majd megbeszéljük.. mindig én írok neki,én vagyok a kezdeményező,én lépek,én utazok át hozzá, ő pedig képtelen 15km-t utazni... látszik már rajta hogy nem érdeklem biztos meg is unt.. ha pedig felhozom ezt a témát akkor már én jövök ki rosszul mert megharagszik rám és engem hord le meg stb...

Szerintetek is itt legyen vége ennek a dolognak??

17/L


2013. jan. 13. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Haverok még lehettek.Van barátnője?
2013. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgy tűnik, tényleg nem foglalkozik veled. Talán van egy lány, aki miatt hanyagol, ki tudja.

Mindenesetre, ha nem látod rajta, hogy érdekelnéd, hogy örül, hogy lemész hozzá, keresed a társaságát, akkor hagyd az egészet. Ez így már csak egy egyoldalú barátság, aminek sajnos nincs sok értelme.

Két lehetőség van: hagyod az az egészet a francba, nem keresed, nem mész le hozzá és esetleg rádöbben, hogy milyen jó barátok is voltatok és észhez tér vagy pedig nem is foglalkozik azzal, hogy nem keresed, nem mész le hozzá stb.

Szerintem ha most hagyod a dolgot, még talán helyrehozható, feltéve, ha rájön, hogy milyen jó volt, hogy számíthattatok egymásra.

17/L

2013. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Találkoztatok és nem olyannak képzelt el, tehát almás!
2013. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

első: nincs barátnője..

második: köszönöm szépen a tanácsod.. megfogadom :)

2013. jan. 13. 11:15
 5/11 anonim válasza:
100%
"tehát almás!" ez mit jelent?
2013. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amikor találkoztatok,azt hittem,hogy majd összejöttök. Másnak képzelt el. Előfordul, sajnos, hogy a külső aáltalában a fiatal fiúknál sokat nyom a latba. Emiatt ne keseregj.

És a kérdésedre a válasz: Igen, itt ért véget a barátságotok

2013. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pedig már nem 1x találkoztunk..
2013. jan. 13. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:15


te miről beszélsz? mi az hogy nem olyannak képzelte el, 3 éve találkozgatnak :D

Csak most kezdte el hanyagolni, nem 3 év után most látta először....

2013. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint ha valaki nem keresi a társaságod, és még csak válaszra sem méltat, akkor minek futni utána?! 20/f
2013. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ő abban reménykedett, hogy összejöttök, és miután rájött, hogy végérvényesen barátzónába került, "elhagyott".
2013. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!