Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vége a barátságunknak?

Vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés

van/volt egy nagyon jó barátom az ellenkező nemből. szerettük egymást. elég sokat is voltunk együtt. (de csak baráti szinten) rengeteget beszélgettünk, úgy éreztem fontos vagyok neki, és h szeret. erre miután barátnője lett és eltelt kb 1,5 hónap elkezdett piszkálni h miért nem vagyok jóba a környezetemben élőkkel stb. hát nem esett vmi jól épp ezért elmondtam neki az okot h miért. (mert nagyon sokat bántottak, depressziós lettem miattuk. ezek után kinek lenne kedve azokkal barátkozni akik ezt tették vele??) és még majdnem úgy jött ki a dolog h én vagyok a hibás amiért szekáltak és tök úgy tűnt h mintha őket védené. majdnem elsírtam magam előtte de próbáltam tartani magam. hihetetlenül rosszul esett. :( legjobb barátnőmmel (aki szintén baráti szinten van a sráccal csak ők kevesebbet beszélnek) elhatároztunk h beszélünk vele, már 1 hete mondja h jön és megbeszéljük.


én 16/L ő 19/F


2010. aug. 9. 22:18
 1/3 anonim válasza:
sztem ezt tőle kérdezd!:)
2010. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki a szegény kicsi 16éves lánykát bántja? :(

Biztos alaptalan dolgokat mondtak, és bedúrciztál és a legjobb barátod sem simizett meg hanem ő is elmondta a véleményét és te ide jöttél szeretetért. Leszünk öribarik?

2010. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen mindegy hány éves az ember, akkor sem esik jól neki, ha az állítólagos barátja ellene fordul. És elég nagy gáz, ha vkit bántanak otthon. Még ha 16 az ember, és a "remek" teenager kort tapossa, azt meg tudja ítélni hosszú távon, hogy szeretik-e. Legalábbis szerintem. (Ennyi komment engedtessék meg az előző válaszhoz kapcsolódóan.)

Summa summarum: aki ellenem fordítaná a vele bizalmasan megosztott dolgaimat, én az után nem bánkódnék egy percet sem. Milyen barát az ilyen kérem? Viszont a beszélgetés nagyon okos gondolat. Hátha kifejti, hogy hogyan is gondolja. Hátha tényleg még a kérdésedre is választ kapsz! Pont az illetékestől...

2010. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!