Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gyereke (i) d keresztneve?

Mi a gyereke (i) d keresztneve?

Figyelt kérdés
Miért ezt/ezeket választottad?
2013. jan. 13. 20:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%

A legidősebb fiam Dániel. Terhességem alatt olvastam Leon Uris: Meghalsz tengerész című könyvét. Annyira tetszett a könyv főhőse hogy úgy döntöttem ha fiam lesz ő is Dániel lesz.

A lányom Ludovika. A nagymamám után kapta a nevét. Drága nagymamám még megélhette a lányom születését.

AZ iker lányaim:

Blanca és Johanna. Blanca az én választásom a Johanna az édesapja választása..

40/N

2013. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%

Orsolya.

Azért választottam ezt, mert nem akartam, hogy szegény annyit szenvedjen a neve miatt mint én, ha különleges. Ez egyszerű mégis szép és nőies, lehet becézni.

2013. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Szép nevek. :) A Ludovika nagyon tetszik. Én is említettem már egy másik kérdésnél a hozzászólásomban, hogy talán majd, ha lányom lesz, Ludovika lesz. Kb. mintha azt írtam volna, hogy gyilkosságot tervezek elkövetni, úgy elhordtak minden sz*rnak, miért cs*szek ki a gyerekemmel, meg ilyen nevet a cigányok adnak, meg öregasszonyos, meg lábgomba krémnek pont jó, meg azt se lehet tudni, fiú-e vagy lány, meg hogy fogom becézni (miért kellene?), meg majd csúfolni fogják a társai, stb...

De nekem akkor is nagyon tetszik. :)

2013. jan. 13. 20:52
 4/41 anonim válasza:
39%
Lara, Zóra, Maya és Míra Lara és Maya az édesapjuk választotta Zóra és Míra mindig is tetszett nem volt kérdés.
2013. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
36%
Minden ami különleges de egyébként szép, azt lehordják kedves kérdező! :( Nem a dzsenifer és társairól beszélek, hanem pl a Ludovika, Lia, Kira, stb. Annyi begyöpösödött az ember van itt, gondolom mindegyikük gyereke a 23. János a családban és nem bírják elviselni a modern neveket.
2013. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

Tetszettek nekünk a Z betűs nevek, Zalán lett volna de megláttuk a Zentét, így Zente lett :)


Tervezünk egy második babát is, ha lány lesz az Emília nevet szeretném neki adni, ha fiú akkor még gondolkozunk :)

2013. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%

Renáta.

Középiskolában volt két ikerlány barátnőm, egyik Ági, másik Reni. Mivel én Ági vagyok, ezért lett a lányom Renáta.

2013. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Jégtánc ***** válasza:
19%
Mark,Phillip és Barbara Viktória.Ezek tetszettek:)
2013. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

Szonja

Igazándiból én ragaszkodtam hozzá, már nagyon fiatalon elhatároztam ha lányom lesz így fogják hívni.Anyukájának is tetszett amikor felvetettem , nem volt belőle vita szerencsére. :)

2013. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
61%

Első vagyok

A lányom 18 éves. Imádja a Ludovika nevet, és soha nem csúfolták, vagy cikizték. Királynői név.Sok királynőnek volt ez a neve. Nagymamám is szerette a nevét, és büszkén viselte, ahogy a lányom is. Az a baj hogy minden kornak megvan a maga divat neve. MA a Mira, Maya, Alexandra, és hasonló nevek a favorit nevek. Ezek a nevek ma már tucatnevek..Érdekes és üdítő ha valakinek egyedi neve van.

Még valamit. Itt a gyakorin nem tudsz olyan fiú vagy lánynevet mondani amire nem mondanák azt hogy pocsék név...

2013. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!