Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új kapcsolat kisgyerekkel,...

Új kapcsolat kisgyerekkel, férfinak legyen gyereke ne legyen hogyan jobb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha van gyereke, akkor jobban elfogadja a tiedet is és megértőbb.
2013. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha van.
2013. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Válás után volt kapcsolatom 2 évig egy gyermektelen férfival teljes mértékben elfogadta ő és a családja is saját unokaként tekintették de most szétmentünk. Én viszont nem igazán szeretnék már szülni...
2013. jan. 5. 17:47
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem hinném, hogy elfogadta volna teljes mértékig, mert akkor igénye lenne rá, hogy továbbra is látogassa egész életében kapcsolatban legyen vele, és gondolom nem megy hozzá két hetente.
2013. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%
Ha már nem akarsz szülni, akkor meg pláne olyat keress, akinek már van saját gyereke. Az elég nagy önzőség lenne, ha a pasinak nem lehetne saját gyereke, csak mert neked már van.
2013. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, nekem nincs gyerekem és soha nem lennék hajlandó másét nevelni, szóval nálam ki vannak zárva azok a pasik, akiknek van gyerekük. Nem is téma, mert van párom,csak ha nem lenne, akkor sem kéne olyan, akinek gyereke van.


Ja és én sem akarok szülni soha, tehát olyan párt választok értelemszerűen, aki nem akar gyereket. Ezt te is megteheted.


Szerintem egyébként mindegy. Akinek van gyereke, az is utálhatja meg szeretheti sajátjaként a fiadat.

2013. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tudom hogy önzőség de alkalmazkodjak a gyerekéhez meg egy exfeleséghez?
2013. jan. 5. 18:00
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

De miért lenne önzőség?

Felteszem a kérdező senkit nem akar hitegetni, hogy persze még szülök neked 100-at.

Ha az elején ezt tisztázza és a faszi belemegy, akkor ebben semmi önzőség nincs.

2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A pàrom volt felesègènek olyan pasija van akinek nincs gyereke, neki meg ottvan a sajàt kettô.... ô sem akar màr szülni, a fickò viszont szeretne sajàtot.... haldoklik a kapcsolatuk...
2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő alkalmazkodik a te gyerekedhez, meg a volt párodhoz( a gyerek apjához) akkor ennyit te i megtehetsz.
2013. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!