Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfi viselkedik igy novel,...

Ferfi viselkedik igy novel, ha nem szereti?

Figyelt kérdés

En teljes mertekben hiszek a ferfi es no kozti baratsagban. Sok pasi haverom van, de velum egyaltalan nem ilyen a kapcsolatom, mint ezzel a sraccal. Minden estet szinte vegig mikrofonozunk, napkozben uziket kuldunk egymasnak stb. De emelett (neten ismertem meg) nem akar talalkozni, mert fel h megromlik a kapcsolatunk stb.

Engem meg tenyleg nem fogott meg ennyire senki, foleg nem neten. De keresne ennyiszer 1atlag ferfi hogyha csak egy netes isomeros lennek neki?

Annyira nem ertem..

19/L es 21/F


2013. jan. 14. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, miért gondolja, hogy a találkozástól megromlana a kapcsolat?

Lelkileg, érdeklődésben biztos egy hullámhosszon vagytok, ha ennyit és ilyen jól beszélgettek. Azt sem írtad, ez mióta tart, lehet, csak adnod kellene még neki időt.

Az is lehet, hogy nincs egyedül.

2013. jan. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem kerdeztem meg tole, hogy miert gondolja igy. De egyebkent maskor meg pont o vagja a fejemhez, hogy mikor talunk mar. Es ha oda kerul a sor, akkor meg semmi...

Egyebkent augusztusban ismertem meg, es nov. vege ota komolyodik. Amikor megismertem akkor lepett ki egy 3,5eves kapcsolatbol..


Amugy koszi a valaszt :)

2013. jan. 14. 01:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Figyelj.. sokszor olyan férfiak csinálják ezt akiknek van párjuk (exem rá a példa) vagy egyszerűen így élik ki magukat de nem akarnak komolyabb dolgot. Persze az ellenkezője is előfordulhat de hidd el vannak ilyen pasik.
2013. jan. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá, miért húzza a dolgot, miért gondolja, hogy megromlana a kapcsolat. Normális esetben csak erősödne.


Ha ennyire bejöttök egymásnak, lehetne Veled egyenes és őszinte.

2013. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megszeretett ő is, bár én ezt a szót a személyes kapcsolatokban használnám, nem az ilyen csak "éteri magasságokban" lévőkre. Biztosan szimpatikus vagy neki, ez jó alap. Lehet, hogy most nem akar kapcsolatot, jó neki pár nélkül is, egyszerűen csak unaloműzésre kell neki valaki, akivel beszélgethet. Biztosan nincs sok barátja, ha minden szabadidejét veled tölti.

Tisztázd, hogy akar-e veled találkozni, ilyen nincs, hogy egyszer azt kérdi, mikor találkoztok már, máskor meg hallgat róla.

Vess fel neki egy konkrét időpontot, programot, aztán ha nemet mond, akkor legjobb, ha nem álmodozol róla tovább. De akkor jobb nem eltölteni vele a jövőben túl sok időt, ha még barátság sem alakulhat ki belőle. Mert személyes találkozó nélkül még barátság sincs. Az, hogy neten jól elbeszélgetsz vele, még nem barátság.

2013. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

szép a szerelem, és ha már ennyire érik ott általában nagy érzések lesznek.

Nekem ez a véleményem.

2013. jan. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóba vagyok-csak pár évvel idősebb kiadásban:)
2013. jan. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
ez csak kiadja magát 21 évesnek,azt közbe meg egy kopasz 49 éves,azért nem akar veled élőben találkozni
2013. jan. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet belemagyarázni elég sok mindent egy ilyen dologba.. Én is átmentem ezen és nem lett jó vége. Ha érdekel a sztorim írhatsz privátot.

Én nem lebeszélni akarlak, csak óva inteni. Hogy jobb előbb találkozni mint később csalódni egy hatalmasat. Lehet jó vége is a dolognak, de ehhez pedig főként találkozni kell.

2013. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1000 óra chat, skype, msn, whatsapp, anyámkínnya nem ér fel 1 óra személyes találkozással, amikor élőben látsz, hallasz, valakit. Ez a pasi, lehet hogy álomférfi, lehet, hogy visítva menekülnél előle, ha élőben találkoznál vele. ( Nem a külseje miatt.) De amíg ez nem történik meg, addig egy ábrándot dédelgetsz magadban, aminek semmi köze a valósághoz. Ezt valószínűleg ő is pontosan tudja, azért nem akar találkozni. Erőltesd, hogy túlessetek rajta, aztán már úgyis tudni fogod, hogy mit szeretnél.
2013. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!