Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy mai csirke,...

Nem vagyok egy mai csirke, megis szinte minden ejjel azt almodom, hogy a parom rosszul viselkedik velem vagy megcsal. A valosagban ez nincs igy. A felelmeim miatt lehetnek ezek az almok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tisztában magaddal, az értékeiddel! Kevés az önbizalmad és tudat alatt félsz, hogy elveszítheted őt. Tudatosítsd magadban, hogy egy szerethető, nem könnyen pótolható, értékes ember vagy olyan, akiben más is értéket lát.
2009. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek a félelmeid is, ezt Freud bácsi biztos kielemezné.. Vagy vmi körülötted zajló esemény, hasonló helyzet az ami ennyire felkavart, vagy gyerekkori trauma tör utat?
2009. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha Freudot emlegetjük akkor indulj ki a szexualitásból..Az álmod is a megcsalásról szól..
2009. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

bar en igencsak mai csirke vagyok :) 23, de en is szoktam ilyeneket almodni.

Az elozo kapcsolatom egy remalom volt,megcsalas-megbocsajtassal.

Aztan persze vege lett, es kesobb talalkoztam a PARommal. :)

En azt vettem eszre, bar nm vagyok pszichologus, hogy olyankor almodok ilyeneket, ha:

1. eppen nagyon nagy a szerelem (meg az atlagosnal is nagyobb) es napok minden olyan elkepzelhetetlenul tok jo vagy

2.ha valami nagy stressz van rajtam (munka, csalad,stb)

Ez egyfajta modja szerintem, hogy hogyan dolgozzuk fel a napi dolgokat, tehat szerintem ne tulajdonits neki kulonosebb jelentoseget, ameddig irod is hogy a valosagnak koze nincs ehhez!

Es ne felj! Ha szeretitek egymast akkor ugyse csal meg ha meg nem, akkor meg segits neki csomagolni :)

Inkabb bujj oda a szerelmedhez mikor lefekszetek es akkor biztosan szepeket fogsz almodni <3

2009. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tortent semmi traumam a multban,ami ki tudna hatni a jelenemre vagy az almaimra.Valoban onbizalomhiany lehet,nagyon jo a kapcsolatom a parommal es attol felek,hogy ez egyszer elmulik.Tudom,hogy butasag elore felni ilyesmiktol es,hogy elveznem kene a pillanatokat es h ennyire nagy az osszhang kozottunk...nem ertem en sem onmagam.Szinte minden ejjel olyasmit almodok,hogy vagy megcsal,vagy bantani akar stb. ,aztan reggel olyan furcsan ebredek,hogy szinte meg haragszom szegenykemre a semmiert.Ezert szeretnek tanacsot kerni toletek,hogy ,ha valakinek hasonlo problemaja volt,hogyan oldotta meg:)
2009. aug. 29. 11:55
 6/8 A kérdező kommentje:

11:50 : koszonom:)

es persze a tobbieknek is:)

2009. aug. 29. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt kell mondanom , de minden esetben van oka! Leginkább gyerekkori, és igen összefügg az önbizalommal. És szerintem ne vedd félvállról, mert beszivároghat az ébrenléti időszakra és megnehezítheti a mindennapokat. Az hogy marad reggelre az érzésből ez projekció.Egy olyan- én nem érdemlem meg hogy nekem ilyen jó legyen- érzésed lehet, amit a tudatalattid működtethet.Aztán amit elvársz(mármint a rosszat)egyszer csak megteremted magad körül.Esetleg keress meg egy kineziológust, mert nem véletlen, hogy ez ennyire foglalkoztat.
2009. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttem a jelenlegi párommal ő is folyamatosan azt álmodta, hogy megcsalom az ex-el.

Persze erre esély sem lett volna, mert több, mint 2000 km-re volt tőlem. Ettől félt, ezt álmodta meg.

Egészen addig nincs gond, amíg nem viszed át az álmodban átélteket a valós életbe. Úgy értem nehogy elkezdj emiatt féltékenykedni!

Továbbra is nagyon sok boldogságot nektek!

2009. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!