Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy itt GYK-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt GYK-n mindenki lényegtelennek ítéli meg a külsőt? A valóságban pedig férfi és nő is azt nézi.

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki? Tényleg?
2011. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valoban mindenki azt nezi?! Akkor te nem lattal az utcan olyan parokat, ahol a pasi nagyon jol nez ki a lany viszont egyaltalan vagy forditva.Pedig egy tuccat van beloluk csak lekell venni a roszaszinszemuveget es minden jobb lesz:)
2011. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenki? Én nem! Nekem lényeges a külső.

Ki mondta, hogy lényegtelen?

2011. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Külső és belső egyaránt fontos. Aki mást mond az hazudik.
2011. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 LadyLee ***** válasza:
53%

Nálam nem igazán számít, de ezt úgysem hiszed el nekem.


Viszont érdekes mód tegnap valahogy felmerült a kérdés és a párom is azt mondta - ami szerintem is helytálló, hogy a férfiak azok, akiknek sokkal jobban számít az, hogy a csaj hogyan néz ki, fordítva kevésbé. Számos rendkívül előnytelen srácnak van szép barátnője. Persze fordítva is előfordul, de valamivel ritkább.

2011. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ájron ***** válasza:
Én mind a két végletre láttam itt példát. nekem a külső is olyan fontos, mint a belső. Ilyen kis genyó vagyok :-D Hiába, ilyen az emberi természet. ha meg valaki be vallja, abban nem látok kivetni valót. Csak igaz marad ahhoz ami. Ennyi.
2011. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem mindenki, én nem!
2011. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 obivan ***** válasza:
100%
Azért, mert összességében lényegtelen! Vegyél elő egy magazint, nézd meg benne a modelleket. "Szépek" ugye? Ilyen értelemben nem számít a külső... Nekem sem számít, viszont ha meglátok valakit, aki valamiért megtetszik nekem, az nem biztos, hogy illene abba a magazinba, sőt biztos hogy lenne olyan, aki kimondottan csúnyának találná. Ez a külső dolog teljesen viszonylagos. Számít, de mégsem. Ha azt mondom, hogy számít és fontos, akkor mindenki arra gondol, hogy csak a mai társadalom által tökéletesnek tartott fazon jön be nekem. Ha azt mondom nem számít, akkor is kell valami ami megfog és ami miatt megtetszik. Érted? Neked más a szép, mint nekem... ezért van most annyi műanyag ember, mert senki sem tudja mi a szép, csak meg akarunk felelni a (szerintünk) mások elvárásainak.
2011. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Senki sem mondja, hogy lényegtelen, nagyon is lényeges, ellenben nem a legfontosabb. Annyit szoktak mondani az emberek, hogy, ha csúnya vagy az hátrány, de nem akadály!
2011. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Walk With Me ***** válasza:

Mert sokakban ez úgy szerepel, hogyha a külsőt is nézik akkor az rossz. A lányok ilyenkor ugyebár ribik, a fiúk meg szemetek akiknek csak a cicababák kellenek, azok is csak dugásra. Még egy ilyen anonim oldalon sem merik ezt felvállalni, mert akkor ejnyebejnye. Amúgy én nem láttam erre sok példát, elég sokan leírják itt, hogy bizony a külső is számít, ami szerintem teljesen normális hiszen a szexuális vonzalom igen is szükséges egy párkapcsolathoz. Engem utasítottak vissza már amiatt, mert nincs kifiús arcom, az illető lánynak viszont a kisfiús srácok tetszenek. Elfogadtam. Én sem lennék úgy valakivel, hogy nem tetszik, és ezt fordítva sem várom el. Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni.

Én vállalom, hogy igen is számít a külső. A belső mégjobban, de ettől még a külső is fontos.

20/F

2011. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!