Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor húzza fel magát...

Miért akkor húzza fel magát apám, ha azt mondom neki, hogy "nyugi, most miért kiabálsz"?

Figyelt kérdés

Ideges a munkája miatt hazajön->lecsesz engem v tesóm v anyám, és minden kis hülyeségen, amit észre se venne, elmenne mellette, ha nem lenne ideges, és lecsesző kedvében.

És kiabál, én nyugodtan meghallgatom, majd mikor ideges már nagyon, mondom neki, hogy "jójó, de miért kell kiabálnod velem" erre jön az a "ÉN NEM KIABÁLOK!"

Mondom, általában erre, hogy "jó, de akkor miért vagy ideges, nyugodj meg! Most miért kiabálsz?" Erre még idegesebb lesz, még jobban ordít, bevágja az ajtót, és kb mindenki ideges lesz a családból...


Most ha ideges, és megkérdezem, hogy miért ideges, miért kiabál, arra miért lesz MÉG MÉRGESEBB!? Nem visszaszóltam neki, mégis olyan ideges lesz erre a kérdésre, mintha elküldtem volna a jóku.... pedig nem!



2013. jan. 14. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki ideges, azzal nem szabad vitatkozni. Nem kell hozzászólni,amíg nem nyugszik meg.
2013. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha pedig tudod, hogy erre ideges, miért hecceled még jobban? Próbálj egyszer egy más módszert: "Apa, főzök egy kávét, és megbeszéljük"


Ő ilyen, ez a fajta, ez van, ezt kell elfogadni, és megtanulni kezelni.

2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sokkal zizibb leszek, ha valaki akkor kérdezősködik, nyaggat, stb., amikor nagyon ideges vagyok valamiért... és olykor olyanokat mondok/teszek amiket alapból nem tennék/mondanék.
2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb kezeleset valasztod az idegessegnek. Senki nem fog egy nyugitol lenyugodni, csak meg idegesebb lesz. Probald meg amit fentebb javasoltak.
2013. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

húzzál le vele egy napot a melóban, menjél haza éhesen, fáradtan, és próbálj szép nyugisan cseverészni a családdal miközben mindenki .aszogat.


csináljatok neki egy fincsi vacsit, adjatok a kezébe egy újságot, hagyjátok békén egy kicsit, amíg kiereszti a gőzt.

az én anyám is ilyen volt tini koromban. rájöttem, h jobb hagyni, nem kell bombázni a hülyeségekkel, amikor zúg a feje.

aztán amikor kifújja magát, lehet vele beszélgetni.

2013. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem szabad vele vitatkozni? De ő leugathat mindenkit maga körül a semmiért, mert "jajj, szegény ideges"? Akkor menjen futni egyenesen a munkából, majd az levezeti, de biztos elküldeném a jó francba ha minden nap üvöltve jönne haza.
2013. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!