Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkesz apám egész hétvégén...

Az alkesz apám egész hétvégén ivott, és egész nap magában beszél! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éjjel se alszik, nézi a Tv-t, iszik, és egész nap beszél a TV-hez! Aludni se lehet tőle! Persze orvos, vagy ilyesmi kizárva, mert lehetetlen agresszív ember, ha ki is jönne az orvos, megverné, utána meg engem....Mit csináljak vele? Dolgozni se ment el. Miért beszél egész 3 nap magában, és nem is alszik?......Elegem van.


14/L


2013. jan. 14. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak... Történt valami ami ezt kiválthatta nála, vagy csak úgy minden ok nélkül jött ez nála?
2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

rendőrség, pszichiáter, gyámügy... stb.


Van megoldás! Az már csak a ti döntésetek, hogy léptek-e!

2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálam a mostohafaterom ilyen,mindig rájön ilyen ivási kényszer kb negyedévente,akkor hetekig részeg,és beszél magába,idegesít,nem leeht vele semmit se csinálni
2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha találsz nála egy normális, józan pillanatot a következő napokban, akkor mint lánya beszélgessél el vele, de úgy hogy próbálj meg a lelkére hatni! Mondd el mennyire zavar ez és hogy szeretnél segíteni neki. Ijeszd meg, hogy mi lehet a sok ivás vége, bele fog halni. Nekem is ilyen volt az apám, rövid ideig segített ez. Sajnos túl sokat nem tudsz tenni az ő beleegyezése nélkül. Pszichiátriára sem tudod bevitetni, ha ő nem akar.
2013. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es, a rendőrség mióta foglalkozik az otthon lerészegedőkkel?
2013. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ketten laktok csak? Anyukád hol van? Ha veletek lakik, akkor ő mit szól ehhez?
2013. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anyukám éjjel-nappal dolgozik, hogy legyen pénzünk :( Mindent megtesz, hogy ne így kelljen felnőnöm, de nem győzi egyedül :( Sajnálom őt.

Apámnál ez gyakori, mert alkoholista, de nem szokott ilyen lenni, hogy be sem áll a szája..minket szid, meg nagyon agresszív......próbáltam már többször is így beszélni vele...de nem hatott rá...és nagyon már józan pillanata sincs:( Nem tudom mit tehetnék...

2013. jan. 14. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem, ha egy otthon lerészegedett férfi van akitől vél a 14 éves lánya akkor nyugodtan kihívhatja a rendőröket és mondhatja, hogy fél az apjától mert agresszív....
2013. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso es szerinted ezert melyik rendor fog kimenni? Reszegnek es agresszivnek lenni nem buntetojogi kategoria, amig nem tortenik buncselekmeny (serules) a rendor nem megy ki. Foleg ha ez csaladon belul zajlik.
2013. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!