Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs a nőkben tartás?

Miért nincs a nőkben tartás?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy nyakra-f@aszra jönnek olyan kérdések, hogy szar a kapcsolat, verik őket, megalázzák, csalják, kapcarongyként bánnak velünk nőkkel és mégis állandóan visszatérnek hozzájuk, mindenféle kifogásokkal, hogy szeretik őket, meg nem tudnak elszakadni, teljesen függelmi viszonyt alakítanak ki a párjukkal és ezt még tetézik egy gyerekkel.

Hogy a fenébe van az hogy aki titeket megcsal megaláz annak megbocsájtotok, majd sírtok ríttok, hogy én nem ezt érdemlem és mit csináljak, hogy viseljem el, nincs lehetségem elmenni sehova ( a függelmi viszony miatt, anyagi helyzet, közös lakás).

Ne haragudjatok de egy mocskos pillanatig nem tudom az ilyeneket sajnálni, akik tudják mibe mennek vissza és mégis megteszik, gyerekkel meg főleg, ennyire leszarják hogy mit él meg a gyerek, csak azért hogy nekik jó legyen? ez nem önzőség? és milyen példát mutattok a nevelt gyermekeiteknek? hogy majd ő kis ezt csinálják mert ezt látták követendő példának?

Hol van a női tartás belőletek? egyáltalán tudjátok mi az hogy egy nőben tartás van?

29/N


2009. aug. 29. 17:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Van egy mondas "rossz a rosszal,de meg rosszabb a rossz nelkul!"v.vmi hasonlo.Ram ez nem vonatkozik,szerencsere:)
2009. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
valami idióta találhatta ezt is ki. Ki az aki inkább a rosszal akar lenni? az meg is érdemli.
2009. aug. 29. 17:40
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Mert a tartásnál többet jelent számukra a "biztonság" :(
2009. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

Nos, az előbbi kérdező ihlette kérdésed? :)

Amúgy, -részben- egyetértek veled. A női büszkeség sokat számít :)

2009. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Az milyen biztonság hogy tudom, hogy megcsal és mondjuk megver? ez valakinek biztonságot jelent?

Komolyan nekem vannak gondok az értékrendjeimmel? én nem azt tanultam hogy ez a biztonság...

2009. aug. 29. 17:44
 6/35 anonim ***** válasza:
64%

..Na most próbálom higgadtan leírni... Bár az áldozathibáztatás - mert vedd észre, hogy azt csinálod! - mindig nagyon bosszant, főleg ha nők bélyegzik meg nőtársaikat! A nők elleni erőszak problémájával foglalkozol, ez szép, de akit ez foglalkoztat, MIÉRT AZ ÁLDOZATOT VESZI ELŐ, ÉS MIÉRT NEM AZ ELKÖVETŐT? A problémát valójában nem az önértékelésétől teljesen megfosztott nő okozza, hanem a férfi, aki veri! Nem azt kell megkérdezni, hogy miért marad a nő (bár a NANE oldalán erre is találtok választ) hanem azt, hogy miért tűri el a társadalom, hogy a férfiak, ha kedvük tartja, ezt tegyék a nőkkel?


Amikor nap mint nap sz.rrá vernek, ráadásul az, aki a gyerekeid apja, akit valaha szerettél, akkor ott már nincs milyen "tartásról" beszélni. Ugyanis a testi bántalmazás mindig lelki terrorral kezdődik, mely az önbizalom leépítésére irányul.


Olyan helyzetet akarsz megítélni, amit - szerencsére! - Te soha nem éltél át.


Kérem a Kérdezőt és a Vele egyetértőket, hogy mielőtt nőtársaikat pocskondiázzák, látogassanak el a [link] oldalra, és tanulmányozzák az ottani anyagokat. Abból sok mindenre választ kapnak.


egy aktivista

28/n

2009. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%

Félnek az ismeretlentől, félnek hogy egyedül maradnak és nem tudják etetni, ruházni a gyermeküket főleg ha nincs állása, az anya otthonba sem maradhatnak örökké.

Nézd meg a mai magyaro. ha rendőrt hívnak azok azt mondják addig nem tehetnek semmit míg vér nem folyik könyörgöm...

És inkább az anya menekül a gyerekeivel mint hogy azt a r... kergetnék el.

2009. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Ebben van a lényeg.

2009. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%
Remek, ez azt jelenti, hogy a szegény áldozatnak nem kell tennie semmit?
2009. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Az én anyámat is összeverte a férje és bevágta a kutyaólba hót részegen azt hiszem érintett vagyok eléggé. Ezek a nők saját magukat fosszák meg az önértékelésüktől.

És milyen alapon mondod hogy én bárkit pocskondiázok, mielött ítélkezel, talán gondolj bele hogy talán tapasztalatból beszélek.

Ki kiéri ezeket a nőket hogy visszamenjenek a párjukhoz aki már negyvenedjére teszi velük meg ugyanazt? miért nem fogadják el pl. a Nane segítségét, akivel anno én is felvettem a kapcsolatot anyám miatt?

ismétlem ezek a nők saját magukat fosszák meg s szabadságuktól önértékelésüktől, mert az hogy ez valakivel megtörténik az egy dolog, de aki ezt rendszeresen hagyja is az egy másik. Persze ez a bántalmazót nem menti fel ,mert anyám férjét is meg tudtam volna ölni!

Úgyhogy te rajtam mert te aktivista vagy ne ítélkezz, hogy én pocskondiázok. Áldozatok igen, olyanok akik szeretnek áldozatok lenni, mert tehetnének ellene, vanaki elmegy anyaotthonba, elmenekül a kisgyerekével, legalább abban van tartás.

2009. aug. 29. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!