Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnek, de a pénz az kéne...

Elítélnek, de a pénz az kéne nekik? Mit reagáljak?

Figyelt kérdés

19 évesen érettségi után kimentem külföldre Hollandiába dolgozni. Egy iskolatársam vett rá hogy menjek,ki ugy volt h hotelt fogok takarítani. Ott kiderült hogy nincs szó hotel takarításról. Prostituált lettem,eleinte félelemből,aztán meg azért mert így tudtam támogatni az otthoniakat. Anyukáméknak hatalmas addóságuk volt,hugom ugy volt nem tud egyetemre menni se,mert nincs rá pénz. Én abból a pénzből amit kint kerestem nagyon sokat adtam,küldtem nekik. Közel 4 évig csináltam. Megismerkedtem még kinn egy magyar férfival,és hazajöttünk. Itthon elmentem dolgozni minimálbérért egy gyárba. Azóta már összeházasodtunk,és gyereket tervezünk. Úgy jöttem haza hogy a szüleimnek nem volt semmi tartozása,a hugom is befejezte az egyetemet,volt tartalékom is.

Most anyámék megint felhalmoztak egy csomó adósságot,és pedzegették hogy mi lenne ha megint kimennék takarítani.Én a férjem támogatásával bevallottam,hogy annak idején nem takarítottam... Elítélnek miatta,a hugom is mindenfélét a fejemhez vágott. Össze vesztünk nagyon az egész családdal. Most két héttel a veszekedés után hugom felhívott hogy megbeszélték a családdal és ugy döntöttek hogy én menjek vissza k.urválkodni,de csak a pénzt küldjem mert kivagyok tagadva!


Köpni nyelni nem tudtam. Nagyon ideges vagyok, férjem próbál nyugtatni,egyszerüen nem értem hogyan mondhatnak ilyet. Elítélnek,de a pénz az kellene?


2013. jan. 15. 19:50
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
30/N
2013. jan. 15. 19:50
 2/30 anonim ***** válasza:
99%
feléjük sem néznék többet.
2013. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%
Beintenék neki, aztán minden kapcsolatot megszüntetnék, másik város vagy akár ország, telószám csere, minden. Legyen már azért önbecsülésed...
2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Már évek óta küzdöttem a büntudattal,mert annak idején mit csináltam... A férjem mondta h ne mondjam el a családomnak tartsuk titokban,de én nem hallgattam rá. Így ő csak annyit tudott tenni hogy támogatott amikor elmondtam
2013. jan. 15. 19:54
 5/30 A kérdező kommentje:
A férjem is azt mondja hogy költözzünk máshova... lehet igaza van :( eléggé bánt a dolog.
2013. jan. 15. 19:55
 6/30 Ant39 ***** válasza:
98%
Reagàlni? Szerintem örülj ha megszabadulsz tőlük.
2013. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
99%
egyetértek. többet feléjük se néznék. kitagadtak és pénzéhesek, egyértelmü h nem szeretnek.
2013. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
Na várjál, a kinti 0,5-1 milliós fizetés után hazajöttél gyárba dolgozni 70 ezerért? Ez elég hihetetlennek tűnik nekem!
2013. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Kitagadtak? irásban is? Volt már olyan hogy. Kapcsolatot kerülö, gonoszkodó szülő adósságát örököltek.
2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz velük ezek után, szüntess meg minden kapcsolatot. Ha pedig eljön az idő hogy te örökölsz mindent persze a sok adóssággal együtt akkor mondj le az örökségről és akkor húgod kap minden adósságot, ha már arra nemvolt képes hogy megköszönje neked hogy pénzelted az egyeteme miatt akkor így vissza törleszti szépen.
2013. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!