Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnek, de a pénz az kéne...

Elítélnek, de a pénz az kéne nekik? Mit reagáljak?

Figyelt kérdés

19 évesen érettségi után kimentem külföldre Hollandiába dolgozni. Egy iskolatársam vett rá hogy menjek,ki ugy volt h hotelt fogok takarítani. Ott kiderült hogy nincs szó hotel takarításról. Prostituált lettem,eleinte félelemből,aztán meg azért mert így tudtam támogatni az otthoniakat. Anyukáméknak hatalmas addóságuk volt,hugom ugy volt nem tud egyetemre menni se,mert nincs rá pénz. Én abból a pénzből amit kint kerestem nagyon sokat adtam,küldtem nekik. Közel 4 évig csináltam. Megismerkedtem még kinn egy magyar férfival,és hazajöttünk. Itthon elmentem dolgozni minimálbérért egy gyárba. Azóta már összeházasodtunk,és gyereket tervezünk. Úgy jöttem haza hogy a szüleimnek nem volt semmi tartozása,a hugom is befejezte az egyetemet,volt tartalékom is.

Most anyámék megint felhalmoztak egy csomó adósságot,és pedzegették hogy mi lenne ha megint kimennék takarítani.Én a férjem támogatásával bevallottam,hogy annak idején nem takarítottam... Elítélnek miatta,a hugom is mindenfélét a fejemhez vágott. Össze vesztünk nagyon az egész családdal. Most két héttel a veszekedés után hugom felhívott hogy megbeszélték a családdal és ugy döntöttek hogy én menjek vissza k.urválkodni,de csak a pénzt küldjem mert kivagyok tagadva!


Köpni nyelni nem tudtam. Nagyon ideges vagyok, férjem próbál nyugtatni,egyszerüen nem értem hogyan mondhatnak ilyet. Elítélnek,de a pénz az kellene?


2013. jan. 15. 19:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
98%
Jó kis családod van. Én megszakítanék velük minden kapcsolatot, oldják meg maguk a problémáikat. Sőt ennyi erőből kiküldhetnék a hugicát is.
2013. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
haza jöttem,mert nem akartam mindig k.urva lenni...
2013. jan. 15. 20:11
 13/30 A kérdező kommentje:
csak telefonon mondták h nem kiváncsiak rám soha többet,ki vagyok tagadva,de huzzak ki külföldre és folytassaam amit eddig csináltam mert csak erre vagyok jó
2013. jan. 15. 20:12
 14/30 anonim ***** válasza:
98%
Soha ne kezd azt' újra -örülj,hogy a férjed elfogadott és a rokonsággal ne foglalkozz -gondolj a tervezett gyermekre semmi más ne érdekeljen.
2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg az a legjobb lépés ha minden kapcsolatot megszakítasz velük. Nem csak akkor kell szeretni amikor dugig vagy pénzzel. Maguknak kavarták a szüleid a sz*rt, másszanak is ki belőle. Te pedig örülj hogy ilyen férjed van! :) Sok boldogságot, és sok sikert a babához.
2013. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%

Ne kezd újra, örülj, hogy így simán ki bírtál szállni belőle.

A családodra meg nincs is helyes szó, pénzéhesek és csak maguknak valók. Én biztos megszakítanék velük minden kapcsolatot, ha a hugodnak kell pénz, akkor szerezzen magának úgy ahogy tud

2013. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
99%
Menjen a húgod...a kis retek.
2013. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
43%

Azért nekem kicsit fura ez a történet.

Írod, hogy a családod azt hitte takarítasz. Viszont qrválkodtál. Írod hogy a szüleid teljes adósságát jólétét te fedezted. Írod a húgod egyetemét is te fedezted..

Azért engem meglep hogy a szüleid és a tanult húgod is azt hiszi takarítással ilyen jól lehet külföldön keresni.

Én is dolgoztam Hollandiában takarítóként, és létminimumi fizetésből nem futotta volna hogy így támogasd a családodat. Ennyire senki nem hülye hogy elhiggye ilyen piszok jól lehet kint takarítással keresni. Főleg ha szállást, és ételt is fizetni kellett...

Amúgy meg... Mivel nem jött össze a takarítás qrválkodni mész mert féltél.. Mégis mitől? Hollandia nem a világvége, és a rendőrség is mindig kéznél van, Nagykövetség is van.

2013. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

19 éves voltam mikor kimentem... Fogalmam nem volt semmiről hova fordulhatok ha vmi nem úgy van ahogy mondták... Az iskolatársam akivel mentem ő tudta h miért megyünk igazából,hülye voltam és bevettem a dumájukat amit a pasijával mondtak. Féltem h ha nem csinálom megvernek vagy nem tudom...


Örülök h ki tudtam ebből törni

2013. jan. 15. 20:29
 20/30 fallenangel_33 ***** válasza:
98%
Úristen, micsoda családod van.... a húgod helyében térden állva koszonném meg neked a diplomámat.... sajnálom, hogy ilyen csúnyán viselkedtek veled, egyetértek azokkal, akik koltozést, TFszámcserét javasoltak. Sosem leszel a szemukben teljes értéku ember, fojenek csak a saját levukben, oldják meg a problémáikat egyedul. Sok szerencsét és boldogságot kívánok neked.
2013. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!