Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt, hogy...

Milyen érzés volt, hogy szexuálisan bántalmaztak, segítséget kértél, de nem hitték el?

Figyelt kérdés

Mi történt? Mit éreztél? Lett valamilyen következménye az életedre nézve? Ha igen, mi volt az?


Azok válaszát várom, akikkel ilyen, vagy hasonló (másfajta bántalmazás történt, amit nem hittek el.) történt.


2013. jan. 17. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szar érzés és megvetéssel gondolok arra az emberre h ezt megtette, nem lett következménye csak EGY veszekedés és ennyi, ahol persze én voltam a hazudós...
2013. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nyáron szoknyába voltam és akkor akartak sexet kezdeményezni, visszautasítottam, elkezdett erőszakosabban próbálkozni, szerencsére ránk nyitottak és abbahagyta. Engem hozott ki hibásnak, mert szoknyába voltam. Nem mondtam senkinek, de ha férfi volt a közelembe mindig 2 lépés távolságot tartottam vele. Anyum rájött, hogy volt valami, elmondtam. Mivel nem sikerült "bántania" nem tulajdonított neki ügyet. Most 25 évesen mertem megint szoknyát húzni családi karácsonyozás alkalmával, ahol csak rokonok voltak. Mély nyomokat hagyott bennem, még most is félek, de kezdem már elfelejteni. Visszagondolva, gyorsabban túl tudtam volna tenni magam rajta, ha pszichológushoz megyek.
2013. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyam nem hitt nekem le se sz@ rta hgy mit mondok.azomutan meg mi dig kuldott volna ahhoz az emberhez.akkor voltam 11eves.sose bocsajtom meg neki,pont olyan a kapcsolatunk.beszelek vele de nem erdeoel a nyomora.

Milyen lett az eletem?10evig rettegtem a ferfiaktol,nem volt kapcsoltam.majd megismertem a ferjemet aki segitett kimaszni a godorbol.8evvel megismerkedesunk utan meg mai napig is vannak remalmaim...igaz ritkan.koszonhetem a ferjemnek.

2013. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen enyhén rossz érzés, hogy engem titulálnak hazudós p_csának, akinek "túl élénk a fantáziája", mert azt mertem állítani, hogy meg akart erőszakolni apa munkatársa és egyben barátja, csak éppen bátyám hazajött...
2013. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért a család kategóriába tettem, mert főleg arra gondolok, amikor a szűkebb családja, családtagja nem hisz nekik.
2013. jan. 17. 14:24
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 13:36

Nem te voltál a hibás, nem azért akart megerőszakolni, szoknya volt rajtad, hanem a perverziója miatt. aki meg akart erőszakolni, "csak" a saját felelősségét kente rád, ha ép nem szoknyában lettél volna, akkor valami más indokot mondott volna, hogy magadat okold... a nyuszika a sapkában esete (ha rajta van az a baj, ha nem, akkor meg az).


13:41

Nagyon rossz lehetett, hogy ilyen az anyukád ): , hogy hagyta, hogy tovább bántsanak . Remélem, hogy a rémálmaid egyre ritkábbak... Örülök, hogy aztán találtál, egy hozzád méltó partnert (:


13:59

Ez mostanában van/volt? El tudod kerülni azt az "embert"?

Valakitől tudsz segítséget kérni? Senki nem hisz neked, vagy "csak" a családod nem?

2013. jan. 17. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron megtámadott egy beteg állat.Meg akart erőszakolni,de bátor voltam (ezt egy nyomozó ismerős mondta így) és végül nem sikerült neki. A rendőrök,persze nem hittek nekem,azóta sem kapták el.Itthon persze én voltam a hibás,mert mért olyan későn jöttem haza.Hozzátenném 10-ig dolgoztam,így csak későn tudtam hazajönni.

Azóta tartok az emberektől ,félek a sötétben és senkiben nem tudok bízni.

24N

2013. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

13:59-es vagyok.


Ez mostanában történt. Vagyis nyár elején. Senki nem hisz nekem, bárkinek mondom annyit mond, hogy "hah, ilyennel ne poénkodj!" szóval segítséget nem is tudok kérni. A férfival azóta találkoztam már és tett pár megjegyzést, hogy mennyire meg akar b....., amikor senki nem hallotta, de mindig ott hagytam és elmentem sétálni.

2013. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

):


esetleg lehetne nálad diktafon, mp3 felvevő (telefonodban, lejátszódban nincs?), és mindig bekapcsolnád, ha a közeledben van.


Iskolátokban normális az iskola pszichológus?

Ha nem, hívhatnád esetleg ezt a számot, hátha tudnak segíteni:

Telefonszám: 06-40-630-006

Hívható hétfőnként 10–14, szerdánként 14–18, péntekenként 10–14 óráig.

bővebb infó itt van:

[link]

2013. jan. 23. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer 15 éves koromban hazafelé sétáltam és megállított az egyik utcánkban élő 50-es férfi és magához rántott. Megfogott és nem engedett el és nagyon intim helyeken végigtaperolt. Aztán szerencsémre lehetett hallani néhány ember közeledését, erre megijedt és elengedett. Nagyon zaklatott voltam, de nem mertem senkinek sem beszélni róla. Szégyelltem magam és azt gondoltam, hogy az én hibám. Később azonban elmeséltem a szüleimnek, de csak legyintettek rá, nem hittek nekem. Nagyon rosszul esett. Igazából ezek után próbáltam nem gondolni az egészre és úgy csinálni mintha meg sem történt volna. Az eset után néhány hónap múlva meghalt az illető, halálra itta magát. De ennek ellenére sem éreztem jobban magam.

Az életemre nézve annyi következménye lett, hogy azóta eltelt jó pár év, mégsem volt soha párkapcsolatom és félek a férfiak közeledésétől. Egyszerűen nem tudok megbízni bennük.

2014. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!