Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi kell igazán? Egy...

A nőknek mi kell igazán? Egy igazán szerető, gondoskodó férj, aki még ne adjisten egy felelősségteljes apa is lehet akár; vagy egy alkoholista, dohányos, balhés fickó, aki mellett "izgi" az élet?

Figyelt kérdés
Őszintén válaszoljatok, nem kellenek a szentimentális hazugságok!
2009. ápr. 14. 00:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
minden nonek egy szereto ,gondoskodo ferjre van szuksege,bar sok no szereti a rossz fiukat is.Van bennuk valami vonzo,de hosszutavon nem alkalmasak.
2009. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi vonzó nincs bennük... Mármint a mádodik típusban... Na de hol vannak az első példában szereplő férfiak? Nekem ez a tapasztalatom, hogy nem találom őket... :(
2009. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szívre tett kézzel mondjatok ám ilyet!
2009. ápr. 14. 00:59
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Második vagyok, hát esküszöm, hogy nem érdekelnek a balhés fickók, mert különben már rég kikötöttem volna valamelyik ilyennél, mert sajnos megtalálnak... De tényleg nehéz egy rendes fiút találni...:( Lehet kivétel vagyok, de nekem az az izgi, nem a balhé... Ettől a második típustól én inkább félek (is). Meg egyszerűen kényszernek érzem, hogy "legyen eszük", és sajna ebben a balhés típusban nem szokszor látom (hé de jó vagy, kűcc egy képet magadró?)...
2009. ápr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem tudom, hogy a nőknek mi kell mert én csak egy vagyok közülük.

Nekem sosem kéne egy alkoholista, dohányos, balhés fickó azt tudom, mert nekem az apám ilyen és hidd el, eleget szenvedtem már miatta.

Különben az " alkoholista, dohányos, balhés fickó" nem egyenlő az izgalmassal. A lányokra jellemző az, hogy a kedves fiúk helyett a rosszfiúkra buknak. De a rosszfiúk nem azok akik isznak és verik a nőket pl. és szart sem ér az életük. Ők menők és izgalmasak, kiszámíthatatlanok és bármiben benne vannak és felelőtlenek sokszor.


Egy normális nőnek szerintem olyan férj kell aki szereti és aki kinőtt már ebből a rosszfiús dologból és akivel családot tud alapítani.

De őszintén én sosem szeretnék családot, se férjet, szóval... de szerintem attól még így van, ahogy gondolom.

2009. ápr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Ja és szerintem olyan férj kell nekik, aki amellett, hogy szereti őket gondoskodik róluk és meghallgatja őket és vigyáz rájuk. De társ is és lehet vele beszélgetni és van önálló személyisége.

Nem árt, ha kicsit titokzatos vagy mert akkor nem unnak meg soha.

2009. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ennek a kérdésnek így nincs értelme, mert olyan nincs, hogy minden nőnek ugyanaz kell. Én mindenképpen az elsőt választanám, de ettől van olyan, aki nem ezt fogja. Ez nem egységes. Mindig lesz olyan férfi és nő, aki nem a jót fogja becsülni. Én sem értem, hogy ez miért van, de egyesek szeretik a bonyolult, nehéz életet, mások pedig elviselik ezt pl. ha a párjuk megváltozott az évek során. Aki úgy ismerkedik meg a párjával, hogy eleve alkoholista, dohányos, balhés stb. és hozzámegy, akkor nem ő a hibás?
2009. ápr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó a megközelítés.Sajnos.Mert nem vagy-vagy,hanem is-is.Tapasztalatból mondom!Illetve írom.A túl jó az túl jó,a trehány,balhés pedig túl rossz.A kettő kombinációja az igazi.S mivel van esze,tudja mikor kell balhésnak(izginek)lennie!
2009. ápr. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
nekem csakis szerető férj kell!
2009. ápr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Épeszű, egészséges nőnek soha nem kell alkoholista, balhés fickó, de...!

Az a helyzet, hogy sosem "végkövetkezményekbe" szeretünk bele, hanem összességében egy ember kisugárzásába, azokba a jelekbe, amiket felénk küld. Egy sármos, temperamentumos, szexuálisan erős kisugárzású, jóképű rosszfiú képes elaltatni a józan ész által küldött jeleket és hajlamosak vagyunk nem észrevenni, ami kiveri a szemünket, pl azt, hogy egy ilyen férfi mellett lehet, hogy fergetegesek az éjszakák, de pokol a nappal.


Ugyanez igaz a férfiakra is. Visszakérdezhetnék:


Most akkor mi kell a férfiaknak? Egy igazán szerető, gondoskodó, meleg szívű, megbízható, társként kiváló, okos(ámde csúnyácska, kövér) nő, vagy egy ostoba, hisztis, követelődző, anyagilag lehúzós (ámde bombázó külsejű, szőke, nagymellű) nő?


Hát valahogy így van ez. Nem az eszünkkel, észérvekkel választunk, hanem gyakran az ösztönök diktálnak és ebből következik a legtöbb csalódás.

2009. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!