Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha...

Lányok, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a férjeteknek régen sok egyéjszakás kalandja volt?

Figyelt kérdés
A párommal már több éve szeretjük egymást, nemrégiben össze is házasodtunk. Nagyon aranyos a férjem, kiteszi értem a lelkét. Nem ad okot a féltékenységre, úgy érzem, én vagyok a mindene. Ezt mondja is, mégpedig, hogy rám várt egész életében. Szép tervekkel vagyunk a jövőre nézve. Nemrégiben volt egy beszélgetésünk, amikor ő maga mesélte el, hogy nagyon szégyelli a múltját, úgy érzi, sok nőt becsapott és kihasznált. Kb 30 (harminc!) ilyen-olyan szexuális kapcsolata volt addig, míg engem meg nem ismert. (Most 40 éves) Mikor ledöbbentem, azt mondta, hogy ezt a nők nem érthetik meg, mi hajtja a férfiakat. (Próbálom azért megérteni mégis, hiszen nem volt állandó, biztonságot adó társa) De azért nagyon rossz érzés ez most nekem. Annak idején mikor megismertem, olyan ártatlannak tűnt, pont abba szerettem bele, a kisfiús bájaiba. Nem is feltételeztem, hogy milyen múltja van. Igaz, az feltűnhetett volna, hogy az ágyban órákig kényeztet és nem mindennapi teljesítményre képes. De arra is azt gondoltam, ez veleszületett jótulajdonsága. Ennyire hülye lennék? Ti hogy éreznétek? Még azokra az ismeretlen nőkre is képes vagyok dühös lenni ugyanakkor sajnálni is őket. Vajon azok mind-mind beleszerettek annak idején? Lefekszenek a nők is érzelem nélkül egy-egy kaland kedvéért? Véleményeket várok!
2009. aug. 30. 11:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

30 annyira nem durva:) de most komolyan.. azt mondod 40 éves.. mondjuk ha 10 éve vagytok együtt.. és 18 éves kora óta csajozik... az évi két -három nő..látod, hogy az nem olyan durva? Amúgy még akkor sem, ha közbe volt hosszú, komoly kapcsolata is. és legalább bevallja..és téged szeret a legjobban.. szóval engem nem zavarna..bár az furcsa, hogy csak mostanában beszélgetettek erről..


Lány vagyok és a kérdésedre válaszolva, igen érzelmek nélkül lehet szexelni..pontosabban a nők egy kicsit becsapják magukat, mert azt hiszik, hogy már vannak érzelmek..és komolyan folytatódhat a kapcsolat:))


És ami volt elmúlt.. tudod..az a múltad amit vele együtt élsz át.. SOk boldogságot..

2009. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


És ha fordított lenne a helyzet?:)

Sok pasi csak kalandozik, "tanul" mielőtt megnősül.És ez még a jó vége , mert nagyon sok meg 50 kaland után se alapít családot, hanem hajtja a vére. Légy boldog vele és ne gondolkodj a múltján ! (Később annyira megragadhat a fejedben ez a gondolat, hogy elkezded majd kérdezgetnim hogy "na és vele milyen volt?" na és "ővele mit csináltál"? A féltékenység ördögi kör...

2009. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én páromról derülne ki, talán ledöbbentene, de nem venném rossz néven. Azt se mondhatod, hogy egy vagy a sok közül, hiszen te vagy az, akit végül feleségül vett, és akit nagyon szeret. Legalább kiélte magát, valószínűleg így már nem fog másfelé kacsingatni. Persze biztos, hogy rosszul esne mindenkinek - de az már a múlt, ahol mindenki követett el hibákat.
2009. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem is dettó ugyanez:-) de mit szóljak ezért? Ez a múltja, előttem volt. Most velem van és tudom, hogy szeret engem:-) Ne rágódj ezen, felesleges:-)!
2009. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos máris belemászott a fejembe a kérdés, azokkal mit csinálhatott, azokat hogy ölelhette....
2009. aug. 30. 11:27
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj valahogy átlendülni ezen.

Azokban a nőkben nem találta meg azt , amit benned!! Ez legyen a szemed előtt :)

2009. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a nők számával foglalkoznék, hanem az járna a fejembe, hogy vajon védekezett-e. Sok vírus, mint clamydia, hpv, aids évekig lappanghat, ugyhogy meglátogatnám a nőgyógyászomat nem e kaptam el valamelyiket.
2009. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

K*rvából lesz a jó feleség, szokták mondani.Miért ne lehetne ugyanez a férfiakra is igaz?

Ne gondolkozz ilyeneken, örülj, hogy nem melletted tapasztalja ki milyen mással lenni.

Egyébként meg lehet, hogy mindig azt kereste, akit benned talált meg.

Én nem féltékeny lennék, hanem büszke magamra, amiért sokkal többet tudok adni egy férfinak egyedül, mint 30 másik nő, akár együtt véve is.

2009. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj szerintem, hogy ezt nem mondta el azonnal... Csak házasság után, ez azért durva. Bár lehet, félt, hogy kiakadsz, és ez tartotta vissza.

Volt nekem is ilyen exem, de egy percig sem titkolta a múltját. Az első randik alkalmával elmondta. Bár ott becsapásról általában nem volt szó, inkább simán alkalmi kapcsolatokról, azaz úgy vettem ki, hogy a lányok is úgy gondolták, volt, akinek pl. férje volt mellette, stb.


Azt, hogy a férjed jó az ágyban, NE KAPCSOLD ÖSSZE a kalandjaival! Nem attól lett jó! Volt olyan pasim, akinek pl. csak egy barátnője volt előttem, és az is ilyen volt! Ez nem ezen múlik.


És az a "nagymúltú" pasi engem nagyon szeretett, gondolatban sem csalt meg, más miatt lett vége. Valószínűleg a férjed is szeret Téged, és ilyenkor már nem gondolnak az exekre. Próbáld azt nézni, ami most van.


Ugyan miért haragszol azokra a nőkre???????????? Ha már mindenáron rivalizálni akarsz velük, miért nem úgy közelíted, hogy Te vagy az, akinek sikerült elérnie, hogy ez a pasi belézúgjon, komolyan vegye, elvegye feleségül... Biztos ők is szerették volna ugyanezt, de Neked sikerült. Ne haragudj rájuk, nem tehetnek semmiről, ők is csak társat akartak volna, mint Te, mint mindenki. Nem megcsalt velük a párod - mit fájnak Neked? Elég baj lehetett nekik, hogy átb.szták őket. Kívánj nekik gondolatban sok szerencsét.

2009. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve ezt egy olyan témának tekintem amihez az aktuális párnak semmi köze. Mit foglalkozol azzal, hogy előtted hány nővel feküdt le?

Ha veled tisztességesen bánik, és nem ad okot arra hogy azt hidd megcsal, akkor feleslegesen jár az agyad ezen.

Én sem kérdeztem meg egyik páromat sem, hogy szia te hány nőt keféltél meg?

Akik félremennek és megcsalják párjukat, azok sem azért teszik mert elötte x vagy y szexuális kapcsolatuk volt.

29/N

2009. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!