Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnék szökni itthonról,...

El szeretnék szökni itthonról, a gyerekekkel, de egyszerűen nem tudom hogy, mert minden lépésem figyeli a beteg féltékeny férjem. Mit találjak ki, hova megyek a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 21:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
A beteges féltékenység, az állandó megfigyelés pszichés betegség jele is lehet. Az ilyen ember mellett pedig veszélyben van a feleség is, a gyerekek is. A szabad mozgás korlátozása pedig igenis bűncselekmény. Zavarodott embert pedig nem lehet meggyőzni semmiről, egyetlen reakciója az indulat.
2013. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%
Ha ezt egy férfi kérdezné akkor mindenki felháborodna és gyerekrablással vádolná. Persze nő kérdezi, így nem az számotokra. De mi a baj mert az, hogy féltékeny kb. leszarja a rendőrség az nem indok.
2013. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
97%
Azért a nők ritkábban vernek szét úgy egy férfit, hogy ott marad. Talán a félelem?
2013. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%
21:56
2013. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"minden lépésem figyeli a beteg féltékeny férjem"


Most itt névtelenül megmondhatod az igazat, hogy szoktad-e megcsalni??

Van rá oka, hogy féltékeny legyen?

2013. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Jellemző. Egy szerencsétlen anya segítséget kér és egyből azt hozzátok ki belőle, hogy ő a hunyó, ő a szemétláda, ő tette ilyenné azt az ártatlan férfit. Szánalmas.

Én voltam ilyen kapcsolatban. SEMMI oka nem volt a féltékenységre, mégis bántalmazott, követett, késsel kergetett a lakásban. Később kiderült, hogy ön-és közveszélyes skizofréniában szenved. Persze ez is nyilván az én művem volt, hiszen nő vagyok...

2013. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem szeretnék véleményt alkotni,illetve tanácsot adni kérdező,én azért pár válaszra kíváncsi lennék:


-szokott bántani?

-csak azért szeretnél lelépni,mert betegesen féltékeny?

-nem tudnád megbeszélni vele


Ha durva a párod,menekülj,akkor viszont én is azt javaslom,mert a barátnőm ilyen kapcsolatban él,ahol egy agresszív állat a pasi,ha egyszer is meggondolod magad,sosem fogod végül megtenni,én segítettem volna neki,de mégis visszament hozzá.......

2013. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
97%

ma 22:28



Rám is fogott már konyhakést a volt párom,mert vitáztunk amiatt,hogy az anyós kötözködött velem folyton,ő ott állt,és egy szót sem szólt........én voltam a hibás,ne idegesítsem!

Mint kiderült,ő meg gyerekkora óta idegbeteg volt!

2013. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

Aki nem élt át ilyet, vagy nem ismer olyan embert közelről, aki átélte, el sem tudja képzelni, milyen is ez.


[link]

és van még sok írás a gugliban erről.

2013. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%

Itt vagy kérdező?

Minden oké?

Azóta nem is reagáltál!

2013. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!