Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ilyen ne...

Mit tehetnék, hogy ilyen ne forduljon elő többet? Édesapám megvert és lelkileg összetörtem! (lent)

Figyelt kérdés

Lassan 25 éves nő vagyok.Itthon élek a szüleimmel,mert sajnos 3 hónapja elvesztettem a munkám. Ezért mindennaposak a viták köztem és édesapám közt. Édesanyám az a csendes fajta,nem szól,csak hogy ne legyen vita. Megvédeni nem tud,mert gyenge fizikumú.

Tegnap apám ismét kezdte a szokásos szentbeszédet,hogy dolgozni kéne,mért nem találok már munkát és nem érti meg,holott ő is volt ebben a cipőben,hogy nem könnyű,főleg ott ne,ahol mi élünk. Szó szót követett és felhúzta magát,mint általában és felpofozott.

Tudom,most azt fogja mindenki mondani,hogy költözzek el,de az egyetlen rokonom a testvérem,aki külföldön él a családjával,és nem fogok a nyakukra menni.

Egyszerűen már nem tudom magam jobban meghúzni,mint eddig,és mégis mindennap belém köt valamiért.

Annyira elfáradtam már és tanácstalan vagyok!


2013. jan. 18. 00:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,aki írt! Nyilván nem ütöm meg apámat,hisz ő az apám,aki felnevelt. És tisztelem ezért. Amúgy mint már írtam,csak engem ütött meg eddig meg tesómat,de őt ritkábban,de ő már nem is lakik itthon.

Az utcára meg tényleg nem szeretnék kerülni.Igen,az lesz,hogy kussolok mégjobban és inkább majd bőgök a szobámban a kispárnámba a tehetetlenségtől,de nem szólok vissza,mert nekem lesz rosszabb.

Küzdősport ,jó is lenne,de miből?! Amúgy,nem azért írtam ki a kérdést,hogy bárki is megmentsen vagy bármi,de jól esett kiírni magamból,már ez is sokat számít!

Köszönöm mindenkinek,aki válaszolt!

2013. jan. 18. 09:46
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól is néznénk ki, ha egy gyerek felnevelése feljogosítana egy szülőt arra, hogy felnőtt korában ész nélkül verje...
2013. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem jogosítja fel,de nem fogom megkockáztatni,hogy az utcán találjam magam!
2013. jan. 18. 10:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok,még nincs lehetőségem a költözésre és apám hasonlóan egy elnyomó figura,bár szerencsére a veréssel leállt.Én kerülöm,nem szólok hozzá,átnézek rajta már évek óta.Próbál felém közeledni,néha látszik,hogy fáj neki,hogy nem beszélek vele,de engem nem érdekel.
2013. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Egy "elnyomó figura" hogyan áll le a veréssel,meg tudod osztani a tapasztalataidat? Hátha a Kérdezőnek vagy Bárkinek (akár Nekem is) segítségre szolgálna a történeted. Köszönöm.
2013. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!