Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősöm szerint nem olyan...

Ismerősöm szerint nem olyan jó szépnek lenni, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy kislányra mondta, hogy ha felnő, szép lesz, és e miatt problémái lesznek. Nekem konkrétan az ellenkezője a problémám, ill küzdök magammal, mert nem tetszem magamnak. Most akkor mi a jó? Sehogy sem jó? :)
2013. jan. 18. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kirívóan csúnyának sem jó lenni. És nehéz szépnek lenni, ha nem jól bánik vele az ember.

Viszont a külső rengeteget nyom a latba, mindenhol, mindenkinél. Átlagosan szépnek lenni jó szerintem.

2013. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

van hátránya annak, ha egy nő szép, de korántsem annyi hátránya van, mint előnye. és egyébként a szépséget lehet természetesen, nagyképűség és könnyűvérűség nélkül is viselni.

ilyenkor a negatív következményei jelentősen tompulnak.


és ne legyünk se képmutatóak, se naivak:

egy szép nő/férfi előtt sokkal több állásajánlat van tárva-nyitva, ha tetszik, ha nem.


egy ügyfelekkel állandóan érintkező nő/férfi nem feltétlen főnyeremény, ha elhízott, igénytelen és ronda. elnézést kérek, senkit nem akarok megbántani. de egy magas, karcsú, szép hajú/fogú, csinosan öltözködő nő valószínűleg hamarabb megkapja a munkát, amit felvázoltam. akkor is, ha kevésbé képzett. egyszerűen az emberek szeretik a szép és igényes embereket maguk körül. a cégek is erre törekednek.

2013. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!