Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldhet apám anyámhoz, ha...

Elküldhet apám anyámhoz, ha neki vagyok ítélve? Csak azért mert megmondtam a véleményem, nem volt igazam?

Figyelt kérdés

Apámmal meg a nőjével éltünk én meg a bátyám. De a nő otthagyta mert megcsalta, utána meg mindig velünk volt baja, hogy lom van, nem csinálunk semmit. Egyik este nagyon ordítozott én meg mondtam neki, hogy ha nem csalná folyton a nőket, akkor most lenne aki takarítson meg főzzön. Erre felpofozott és elzavart anyámhoz meg a h.lye pasijához. Itt vagyok 3. napja, de ez a pasi egy alkoholista.

Bátyám meg röhög rajtam mikor neki is az a véleménye mint nekem csak lapít. Azt mondta kérjek bocsánatot, de most miért? Csak egy tényt közöltem.



2013. jan. 18. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Van amikor nem kell megmondani amit gondolsz ember!Majd rájössz idővel hogy nem jár a szád,jobban jársz.
2013. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom nem végleg küldött anyádhoz, bár ki tudjam i megy le a fejében. De ha neki vagy ítélve nem küldhet el csak úgy.

Egyébként meg ha ez így volt akkor neked van igazad, de ha meg akarsz békülni apáddal akkor bocsánatot kell kérned hogy vissza tudj menni. Ilyen lehet az ő gondolkodásmódja.

2013. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem komolyan gondolta hogy elzavar, legalábbis míg nem kérek bocsánatot, de az meg nem nagyon akarok.... De szerintem sem küldhetett el, meg még itt szerintem veszélyeztetve is vagyok, mert anyám pasija h.lye
2013. jan. 18. 19:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg ő ordítozik meg pofozgat és én kérjek bocsánatot. Azért szerintem neki mondani kellene egy bocs-t vagy hogy többet nem fordul elő, még sose ütött meg, erre a semmiből amikor nem számítok rá.
2013. jan. 18. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Te is az apud is kérjetek egymástól bocsánatot, de legyél te a kezdeményezõ. Ha még sohasem ütött meg, akkor biztosan neki is fáj.
2013. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

hallottad már azt hogy : AZ IGAZSÁG FÁJ? az apád is nagyon jól tudja hogy igazad volt de tudod az emberek nemigen szeretik ha ezt még a képükbe is vágják.

megoldás: neked kell mérlegelned hogy melyik éri meg jobban, ha nem tetszik ott ahol vagy kérj bocsánatot az apádtól, ha ugy jobban tetszik akkor fogalmazd meg hangzatosan de ugy hogy magadat se hazudtold meg. mondjuk "ne haragudj apu hogy olyasmi ütöttem az orrom amihez semmi közöm nincs" vagy "ne haragudj apu hogy megbántottalak miközben most vagy túl egy szakításon" ezek mind a valóságot tükrözik, de nem azért kérsz bocsánatot konkrétan mert megmondtad az igazat.

2013. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne igaza? Hárman laktok a háztartásban, ráadásul ahogy hallgatom ti iskolába jártok, apukátok meg dolgozik, szóval iskola után megfogjátok szépen a kis kezetekbe a seprűt, törlőrongyot és felmosófát és kitakarítotok. Miért kéne apukád élettársának kinyalni a feneketeket? Addig nem fogtok takarítani, amíg apukádnak újra párja nem lesz, vagy mégis hogyan gondoltátok ezt? Annyi eszed nincsen, mint egy döglött nyúlnak, se neked, se a bátyádnak. Szerintem húzd be füled-farkad és kérj bocsánatot édesapádtól.
2013. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os szép volt. Nincs is mit hozzátenni! :-)
2013. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért nem éltünk mocsokba, csak nem mindig volt elmosogatva, volt egy kis lom. A föld az fel volt azért seperve, főleg miután beszólt először.


Lehet holnap átmegyek beszélek vele, mert nem jó anyáméknál, ott csak nyugisabb,

2013. jan. 18. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Hallottad már ezt? :"Mindig az kér bocsánatot előbb, akiben nagyobb a szeretet."

Gondolom, azért szereted apukádat, attól még, hogy ezt tette, mondd el neki, hogy bocsánat, hogy ezt meg azt vágtam a fejedhez... Amúgy én is tiszta olyan vagyok mint te, a nővérem meg mindig lapít mindenben, úgyhogy nem nehéz elképzelni.

2013. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!