Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Apukám már régen meghalt...kb. 1,5 éve anyám megismerkedett egy csávóval és nemsokkal rá nálunk is költözött. Eleinte normális volt de mostanában elkezdett nekem parancsolgatni meg szinte teljesen megválrozott...A héten kaptam ki a félévim és nem sikerűlt valami jól..de mostanra rájöttem hogy muszáj tanúlni. Persze ezt a csávót nem érdekli. A hobbim és a mindenem lejárni a kondiba. Ő pedig azt találta ki hogy ne legyen kondi 1 hónapig!! Én persze mostanáig ellenkezek, nem tudok élni kondi nélkűl noha kb. csak fél êve kezdtem. Nem tudom mit csináljak, ez az ember már anyámat is ellenem fordította. Hogy tudnám azt úgy megcsinálni hogy lejárhassak edzeni? (Tanúlni már elkezdtem ezerrel!)


16/F



2013. jan. 19. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmutatod hogy javitottal a jegyeiden.
2013. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy most még nem sikerült kijavitanom, mivel az az óra keddenként van...Hogy tudnám őket úgy meggyőzni, hogy megbízzanak bennem hogy tuti kijavitom és a kondi se maradjon ki?
2013. jan. 19. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy a konditól ne tiltsanak el, mert az agyad csak annál tompább lesz. Kell a mozgás, a fizikai erőd levezetése ahhoz, hogy friss aggyal tanulni tudj. Ráadásul ez szintiszta igaztság is!
2013. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hónap nem a világ. Otthon is tudsz 100 felülés, 100 fekvőtámasz, fotelemelgetés, hasizomgyakorlatok, egyéb gimnasztika, biztos vagyok benne, hogy kézi súlyzód is van otthon, esetleg hulahopp karika.


Ha megy együtt a kettő, ezt a hónapot olcsóbban megúsztad, meg a tanulás is ment, ráadásul megenyhülnek.

Ennél azért vannak tragikusabb dolgok is.


Próbáld kerülni a konfliktust. Nem biztos, hogy azzal, hogy ezt azt megtilt Veled akar kitolni. Ha a fentieket betartod, ledöbbenhet, hogy Neked mennyire fontos a sport is. Ha egy hónap múlva lejárhatsz, hívd le őt is. Nem fog Veled menni, cikinek érzi majd, hogy esetleg nincs olyan fizikai állapotban.

2013. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!