Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirakhatom anyámat a lakásból...

Kirakhatom anyámat a lakásból ha az én nevemen van mert megörököltem apamtól? Nem akar menni. Én meg eladnám a házat. ő lakhatna a nagymamánál. Nincs haszonélvezete

Figyelt kérdés
Mert egy kölcsön miatt lemondott róla amit persze nem tud fizetni.most lenne vevő nekem így is veszteseg az amit a kölcsöne miatt a banknak visszafizetek.
2012. okt. 8. 09:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Jogilag vélhetően ki, a többi azon múlik, mire vagy képes.
2012. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha oda van bejelentve nem hiszem. Ahhoz előbb ki kell jelentkeznie.
2012. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
49%
Gratulalok...Tukorre ezentúl nem lesz szükséged.
2012. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
44%

Rakd ki a boszorkát....

van jobb ötletem: aktiv eutanázia...

Vagy öld meg....csak óvatosan,nyoma ne maradjon...

A sitten is elitélik az anyagyilkost....

Végül is, biztos megérdemli, megszült, felnevelt...

Menjen a híd alá.....

2012. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
29%
te hüje vagy kidopnád anyádat?
2012. okt. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%

ennek aházhoz mi köze van neki?? Azon kívűl, hogy itt nevelte fel a gyerekeit, és lenne tető a feje felett legalább, ha már egyszer ilyen fos helyzetben van.

De elhiszem, hogy neked fontos a pénz, meg jobb megoldás lenne, elvégre neki sia pénz volt gondolom fontosabb, mikor felnevelt, etetett, és ruházott...semmit nem áldozott rád, szal vedd el tőle ezt is nyugodtan.

2012. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
4%
2# vagyok, grat a lepontozáshoz, örülnék ha enélkül is ki lehetne rakni embert, mert akkor már nem lakna ott a nagynénémnél az elmebeteg f.szija...de mivle lepontoztatok, gondolom ki lehet, remek, lécci meséljetek róla.
2012. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nem az utcára a nagymama házába. Azt tudnotok kell hogy a svájci frankos hitelét nem tudja fizetni.mivel nyugdíjas koru nem kaphat ilyen meghosszabbitott kamattámogatásos kedvezményt csak ha bevonna adóstársat. Engem ...hát én nem vallalom ez érthető.mert tudom hogy azt se tudné fizetni és nekem is külón életem van férjem stb. Én is akarok gyereket meg vállalkozást amihez kellene a ház ára. Amugy aki ezen kiakad attól kérdem jobb ha a bank viszi a házat 1 év múlva?

Anyám nyugdijabol így is vonnak. És várólistán is vannak bankok személyi hitelei miatt.teljes az eladósodása.rezsit sem fizeti többszór kikapcsolták az áramot most épp be van de hatalmas a tartozas csak részletfizetes van kérve. Viz évek óta nincs fizetve. Gáznál szintén lemaradás. Lyukakat tömköd hogy legyen villany gáz stb. Ez sem normalis és a bank vinni fogja a házat elővb utóbb ezt meg kéne előzni. Eljátsza taz örökségem és ez bánt. És ő anya volt mikor rkényszerített arra hogy adjam fedezetnek a házam? Szerintem nem...

2012. okt. 8. 09:43
 9/43 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen helyzetben lennék átköltöztetném.Visszafizeted a kölcsönét és kész.
2012. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
29%

Jó lenne azért tudni, hogy mennyi a kölcsön azon a házon, mennyi a havi törlesztője. Mekkor a havi jövedelmed amiből úgy érzed, a továbbiakban nem tudod vállalni a bank felé a fizetést.


Másrészt, a bankkal próbáltál-e egyezkedni a kölcsön átütemezéséről, vagy már ott tart a dolog, hogy ha te nem adod el, akkor a bank viszi???


Szóval nagyon sok mindent kellene még ahhoz tudni, hogy a feltett kérdésedre a választ megadjuk.

Ezekre a kérdésekre tudni kellene a választ, mielőbb eldöntjük, hogy az anya-gyermek kapcsolat, vagy a bank által diktált követelmények szem előtt tartása elsődleges-e, hiszen a kérdező nem rakná utcára az édesanyját.

2012. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!