Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy az anyám...

Normális, hogy az anyám teljesen megőrül, ha vendég jön a házba?

Figyelt kérdés
ha apa idehív egy munkatársat vagy én egy barátomat, hatalmas veszekedést csap és bőg hogy nem lehet egy nyugodt napja mert ki kell sminkelnie meg sutit kell sütnie meg ilyen idiotasagok. ma például odáig fajult a veszekedés hogy azt mondta, pánikbeteg és el akar válni mert apa idehivta fél órára egy ismerősét. de közben neki vannak elvárásai velünk szemben. mit lehet ilyenkor kezdeni? vagy ez normális?

2013. jan. 20. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy egy kicsit többet kellene segítenetek neki a háztartásban. Biztos ki van merülve, beszéljétek meg hogy ti segítetek takarítani, és vesztek valami cukrászsüteményt, hogy ne a konyhában kelljen állnia egész nap.
2013. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Anyuci szexuális élete rendben van? Lehet nem ártana neki egy jó nagy orgazmus.
2013. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

OFF: 72%-os, te mostanában dugt@l életedben először? Vagy éhes makkal disznókat álmodsz? Kb. minden válaszodban a szex a megoldás. Szerinted.

Kérdező, egy kis segítség otthon valóban csodát tehet. De egy jó beszélgetés sem ártana, anyud nagyon boldogtalannak tűnik.

2013. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Beszéljétek meg hogy ha valaki csak egy fél órára néz csak be attól még nem kell neki sminkelni meg valami sütit összedobnia hanem pihenjen inkább. Persze mellette ti is segítsetek bele a házimunkába, egy kis takarításba nem haltok bele, meg néha ti is főzhettek helyette. Hidd el már nagy segítség ez neki.
2013. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem anyukádat. Én se megyek smink nélkül az utcára, és vendéget se fogadok smink nélkül, itthoni ruhában. És nem érzem jól magam, ha nem kínálom meg valamivel a vendéget. Szóval én is inkább azt preferálom, hogy mikor itthon vagyok és pihenek, akkor ne jöjjön ide sneki, emrt felborítja a napomat.
2013. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Borzalmas ez, anyám is szokott ilyet csinálni.

Marha egyszerű, ő sincs meghívva hozzám :)

2013. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!