Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjak behajtani a...

Hogy tudjak behajtani a gyerektartast ha minden az uj párom nevén van es ő tart el engem? Az ő fizujábol nem tilthatjak ugye?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 11:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%
nem értem
2013. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

Nem de az állam megelőlegezi és behajtják rajtad utólag kamattal.

De van egy sejtésem, hogy ez csak egy provokatív kamu kérdés.

2013. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%

Az övéből nem.

Viszont én nem élnék olyan férfival, aki ennyire menekül a gyerektartás elől. De jó a gyereknek: Apuci ügyeskedik, nehogy fizetni kelljen. Szomorú.

2013. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt megnézik hogy mikor került "minden" az új párod nevére, ha nemrég, akkor érvénytelennek minösitik a tulajdonosváltást, és emellett megbüntetnek emiatt.

Másrészt ha nincs vagyonod, akkor meg a megelölegezett pénz folyamatosan kamatozik és egyre nagyobb adóságod lesz, és ezt vagy ledolgozod, vagy börtönbe kerülsz a gyerektartás nem fizetése miatt.

2013. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
Az egyetlen adósság, amiért lecsukhatnak, úgyhogy ne próbálkozz!
2013. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz rajta? Akkor leirom reszletesen. En nem dolgozom parom tart el.nem is szándékozom dolgozni és minden a párom nevén van. Tehát tőlem sose kapják meg. De a kérdés hogy a páromtól mivel az eltartóm férjem azóta kérhetik e? Beleírtam a papirba hogy nem dolgozom kérdezték mikor behívtak hogy akkor miből élek és mondtam párom tart el. Az ő keresete hivatalosan 320 e. De elvileg nekem ahhoz semmi közöm nem? Nem szeretném ha emiatt problma adódna.
2013. jan. 20. 11:42
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Tuti kamu kérdés
2013. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Nem is apuci, hanem anyuci?
2013. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Hogy lehet ezért lecsukni valakit mert nem tud fizetni?? És aki skizofrén vagy más pszichiátriai beteg és ezért nem neki ítélték agyereket vagy csak nem harcolt érte? Végülis ha eljárogatok továbbra is az orvoshoz hogy mennyire félek utcára sem merek menni akkor csak nem sittelnek le? Ha önhibám miatt nem tudok dolgozni?

Erre lehetne hivatkozni? És elvileg én öróklók majd páromtol ha mondjuk tegyük fel 30-40 év mulva halna meg normál esetben akkor lesz a nevemen valami az már nem számit gondolom?

2013. jan. 20. 11:51
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!