Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjak behajtani a...

Hogy tudjak behajtani a gyerektartast ha minden az uj párom nevén van es ő tart el engem? Az ő fizujábol nem tilthatjak ugye?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 11:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen elbaszott kérdezőt itt én még nem láttam :o
2013. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként tuti kamu...
2013. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Hogy tudnák már meg hogy kinn van számlám? Max magyarországon lekérdezik.., de minek ezen lovagoltok a kérdésre nem kaptam választ
2013. jan. 20. 22:41
 34/40 anonim ***** válasza:
95%

szerintem a sok aranyodat váltsd be kp-ra fizess egy nyelvtan tanárt magadnak, mert szövete értelmezni sem tudsz.


Ha ennyi válaszból nem tudtad kiszűrni a téged érintő dolgokat, akkor szerintem jobban jársz azzal a nyelvtanárral. ;)

2013. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, egy nyelvtanár kevés lesz..

Vannak itt értelmi hiányosságok is..

Az erkölcsi, anyai felelősségről meg ne is beszéljünk.

Ami nincs. :((

2013. jan. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nem tudsz szöveget értelemzni, bár tuti kamu kérdés, le akkor ismét bemásolom:


Hogy miért csuknak le?


Az állami megelőlegezét egyszer 3 évre vállalja át az állam, ami még egyszer 3 évre meghosszabítható. Viszont: a bíróság által megítélt gyerektartás nem fizetése bűncselekmény, pontos neve: tartás elmulasztása. Számon kérik majd rajtad. Kislányom apukáját is beidézte a rendőrség, engem is, mert ilyenkor amikor megítélik, a gyámhivatal hivatalból feljelenti a nem fizető szülőt. a rendőrségi szakasz után meg a bíróságon fog folytatódni a dolog, de általában próbaidővel vagy enyhébb büntivel megússzák. Viszont így az erkölcsid nem lesz makulátlan.

2013. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
92%
Megtudják, megtalálják ezt a kérdést! ;)
2013. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
92%

Azért lovagolunk ezen, mert ezt kérdezted.

Hogyan lehet behajtani, hát így. A külföldi számlákról szépen leszedik.

2013. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
De hogy jónnek rá a külföldi számlara sehogy már az összes országban nyomoznak majd na ne nevettess..
2013. jan. 21. 12:17
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem házasodtok össze, nem is éltek élettársi kapcsolatban hivatalosan, nem vonhatják le a párod fizetéséből. Elég nehezen tudják rajtad behajtani a gyerektartást.
2013. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!