Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes a szuleim...

Szerintetek helyes a szuleim viselkedese?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok lassan. Masfel eve parkapcsolatban elek. Mar az elso naptol fogva egyutt toltottuk minden szabadidonket, es a baratainkal, egy honap mulva mar egyutt eltunk ugymond, hol kulfoldon, hol a parom szuleinel. Most allapotos vagyok, es mindketten akarjuk a gyereket. A szuleimnek mikor elmondtuk, kiakadtak, es azt mondtak vigyem el minden holmimat otthonrol. Anyosom is felhivtak, hogy tegyenek ki, persze nem tettek. Miert teszik ezt?
2013. jan. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Erdekes. Esetleg valami, amit kihagytal a tortenetbol?
2013. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószinüleg a szüleidnek az nem tetszik, hogy nem vagytok házasok, és mégis terhes vagy.


Szerintem nem helyes a viselkedésük, de ettöl semmi nem változik.

Ha a barátod szüleivel kijöttök, az jó dolog.

De ettöl függetlenül jobb lenne teljesen külön költözni és a saját otthonotokban élni. 26 èvesen már nem kellene foglalkozni azzal, hogy a szülök mit mondanak.

2013. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szuleim videken elnek, egy nagy hazba, ketten, de nem engedtek volna meg, hogy a baratommal ott eljunk. Es en elfogadtam, az o hazuk. En varoson dolgozom, egy heten egyszer jartam haza, emelett potoltam a szamlakba, hogy konyebb legyen nekik is. Megis most kitesznek. A parom nem tudtak igazan elfogadni soha, mert az elozo kapcsolatombol szerettek a paromat, aki nem olyan volt, amilyennek ok gondoltak. Nekem eszembe se jutott, hogy csaladot alapitsak vele, de a szuleim mar mindenre gondoltak, es nem tudtak belenyugodni, hogy nem az elkepzelesuk szerint alakultak a dolgok.
2013. jan. 20. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom helyes-e? Nem inkább az a kérdés "Miért is tesznek ki a szüleim?"

Arra már több ok is lehet:

-26 évesen velük laksz de közben tettél azért legyen saját házad/albérleted?

- 26 évesen segítettél otthon munkával/pénzel, esetleg van valami kiborító a stílusodban/kapcsolatotokban/számukra nehezen tolerálható szokásod?

- Egyáltalán ismerik/kedvelik őt? (nem hiszem)

- Nem szoktatok mindig balhézni, veszekedni, szétmenni/összejönni kéthetente, hogy ezt unták meg a szüleid s ezért nem tartanak alkalmasnak ebeb a kapcsolatba szülni?

- Egyáltalán milyen emberek a szüleid, szeretik a gyerekeket? Akarnak unokát?

Mert aki akar az se biztos, hogy 50-60 évesen jól viseli egy baba éjszakai sírásait, ahhoz már öregek, meg lehet hely/pénz sincs rá.

Egyáltalán csak bejelentetted aztán vártad gratuláljanak s tartsanak el?

Ezek a fura dolgok szerintem s nem biztos, hogy a szüleidben van a hiba.

2013. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem elek a szuleimmel, mar egy eve. A parom szuleinel eltunk, vagy kulfoldon tartozkodtunk. Meg nem engedhetunk meg magunknak sajat lakast, ezert most keresunk alberletet, epp azert mert nem akarok senkit zavarni a kicsivel, amelett, hogy anyosom arra kert maradjunk. Egy heten egyszer jartam haza, takaritottam is, a szamlakba is potoltam valamennyit, hogy nekik konyebb legyen. Ismerik a paromat, akivel jo a kapcsolatom, de nem tudtak igazan elfogadni soha, mivel ok abban remenykedtek, hogy azzal a fiuval alapitok csaladot, akivel ezelott volt kapcsolatom.
2013. jan. 20. 14:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg van 3 testverem, mindegyiknek van csaladja, ket testverem szinten kitiltott a hazbol, amikor gyereket vartak, amelett hogy ossze voltak hazasodva. A legnagyobbikot nem, valahogy ok ketten mindig egy hullamhosszon voltak. De a masik kettot akkor nem tamogatta, amikor igazan szukseguk lett volna ra, es nem az anyagiakra gondolok. Es mindez azert mert nem tetszett, hogy kit valasztottak maguk melle. Azota felnott a gyerekuk, es boldog hazassagban elnek.
2013. jan. 20. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert megkeseredett rossz szülők a szüleid sajnos... Nem tudom, hogy lehet ezen túl lépni,de legalább tudod és megjegyzed egy életre, hogy a saját szüleidre nem számíthatsz....


Szerencse, hogy az anyósodéknál lehettek,velük próbálj jóban lenni és vigyázzatok magatokra a pároddal...A szüleiddel meg redukáld le minimálisra a találkozást és a vitákat...

2013. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!