Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan érthető a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan érthető a viselkedése? Mi lenne a helyes lépés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy ideje tetszik nekem. Eleinte úgy vettem észre, ez kölcsönös. Egy alkalommal email-ben elhívott egy általa szervezendő buliba, de sajnos elfoglaltság miatt (amiről tudott) nem tudtam elfogadni, de írtam, hogy később nagyon szívesen. Végül azt írta, hogy nem is sikerült megszerveznie.

Viszont ezután mintha már nem lett volna ugyanolyan a közöttünk lévő viszony. Utóbbi időben mintha került volna, ezért kértem találkozzunk. Elmondása szerint elfoglalt (ebben lehet valami), de email-ben felajánlotta, hogy megbeszélhetjük. Viszont amikor konkrétan megkérdeztem, utána viszakozott és nem kívánt róla beszélni.

Szerintetek (20 feletti lányok) eredetileg értettem félre vagy valamit tudtomon kívül szúrtam el? Netán lenne valami ötlet, hogy visszanyerjem az érdeklődését? Nem mondanék le róla, mivel igen megkedveltem őt.


2009. szept. 30. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a helyzet teljesen egyszerű: ha érdekled akkor akar majd találkozni, ha nem érdekled akkor nem. ne erőltesd, mrt akkot csak szánalmassá válsz a szemében és levakarhatatlannak fog tartani, hagyd, majd ha akar veled találkozni akkor szól. 20L
2009. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes dolog!! Én is ebben a helyzetben vagyok (a lány helyzetében). Van egy srác akivel levelezek egy ideje, már alig vártam a találkozást, de neki sajnos közbe jött valami és le kellett mondania. Megértettem, mert nagyon nyomós oka volt rá és kérte, hogy beszéljünk meg egy másik időpontot. Viszont azóta, hogy lemondta már nem érzem azt a lelkesedést, hogy találkozzak vele. De attól függetlenül én még találkozok a sráccal, csak időt kértem tőle.

Szóval ne aggódj, ha érdekled és akar találkozni akkor úgy is fog.

21/L

2009. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami ilyesmi lehet a dologban.Mondjuk az én életemben többször volt ilyen dolog.Volt,h érdeklődtem egy pasi iránt,sokat és jókat beszélgettünk msn-en vagy személyesen,aztán egyszercsak valami egyéb elfoglaltság miatt hanyagolódott a dolog.(Többnyire egy-egy szerelem jött közbe.)


Szerintem várj egy kicsit.Lehet csak ő sem tudja mit akar.Tartsd vele kapcsolatot,de ne erőltesd ezt a tali témát.Ha szeretné,akkor ő fog vele előjönni.


22/L

2009. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Annyi érdekelne még, hogy keressem-e meg az általam ismert barátnőjét (közös ismerős, de neki barátnője) azzal, hogy mi lehet a háttérben.
2009. okt. 6. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát esetleg megkérdezheted a barátnőjét, azzal nem csinálsz rosszat. Legalább látszik rajtad, hogy mennyire érdekel téged. Úgy is elfogja mondani a barátnője neki, hogy érdeklőttél felőle. Viszont a beszélgetéseket vele ne hanyagold!!
2009. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!