Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes dontes?

Mi lenne a helyes dontes?

Figyelt kérdés
Na szóval tavaly jun.ba ossze jottem egy pasival.. Tok jol elvoltunk mesebe illo volt a kapcsolatunk!! De a szuleim egy heten ketszer alig akartak el engedni egy ora talira vele!!! Pedig rendes srac nem iszik nem cigizik, es erzem rajta hogy nagyon szeret!!! Teljesen mas mint a tobbi fiatal!! Mindenben elsok voltunk egymasnak mesebeli szerintem a mai vilagban.. Ő 21. Eves en 17.. Egyszeruen imadom.. A szuleimnek en vagyok az egyetlen lany gyermekuk es mindentol feltenek.. Jo persze egy szinten meg ertem!!! De iden nyaron direkt lekoltoztek szabolcsa tole 350kmre hogy ne is tudjunk talizni remelve h hatha szakitunk!!! Es nyaron 3napra nem engedtek el vele nyaralni a Balcsira.. Aztan azota nagyon sokat vqgyunk tavol.. Novemberben lattam utoljara!!! Es a szuleim mindenben keresztbe tesznek.nekunk!!! Azt kertem hogy 2unnep kozott legalabb 2napot hadd legyek vele es azt sem!!! Mondva hogy kicsi vagyok, es h ne menjek sehova!!!! Igy ezt mar nem birjuk es Januar elejen jonne ertem!!! Jan 28.an lennek 18.. Es elszeretnek koltozni a szuleimtol, a kapcsolatunk sem a legjobb!!! Az o szulei viszont imadnak engem, es ott vissza tudnek menni a szallodaba dolgozni, es estin erettsegizni.. Ti hogy dontenetek a helyemben?? Ja es a szuleim mindenér szekalnak.. Mimden lepesembe bele kotnek!!! 17/L

2012. dec. 21. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő az igazi?

Mert mi van ha mégsem, és akkor nem lesz senkid ha elhagy...akkor visszamész majd a szüleidhez könyörögni, hogy ugyan költözhess haza...?

Ez nagyon át kell gondolni mielőtt döntesz...

2012. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet neked ebben. Mi a férjemmel épp ebben a cipőben jártunk, a szülők mindenáron szét akartak szedni, ilyen fiatalok voltunk :) Érettségi után pakolás, költözés. Nekünk szomorú egyrészt, mert a szülők azóta sem kíváncsiak ránk. Azóta lett házunk és gyerekeink, nagyon szeretjük egymást, de semmi háttér, nincs nagymama-nagypapa, mert elfordultak azért, mert szerettük egymást, és nem adtuk fel. Néha az élet kegyetlen tud lenni :/
2012. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt fontold meg hogy ha elköltözöl és szétmentek a pasival egyszercsak , akkor képes leszel e fennmaradni anyagilag és érzelmileg a szüleid nélkül !!!Bár szerintem 17 évesen már nem kellene tiltaniuk a szerelemtől !!!
2012. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!! De el sem koltoznek ha legalabb egy honapba egy hetvegere fel engednenek hozza.. De igy h tiltanak nem birjuk :-(
2012. dec. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!