Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi tehetek? A szüleimmel?

Most mi tehetek? A szüleimmel?

Figyelt kérdés

Anya valahogy nem csíp.. manapság csak kap egyet ordibál velem és ok nélkül felpofoz... Apa próbál megvédeni de anya nem enged magából...20 centis hó van kizavart pizsibe mert nem kapcsoltam ki a Tv-t... nincsenek rossz jegyeim.. 4-es az átlagom.. normálisan viselkedek.. de anya nem..sehogy sem békél meg velem.. meg a bátyám állandoan szemétkedik velem ő is pofozgat..anya meg az ő pártjára áll mikor az a szemét leszakitotta az ágyam.. mondhatom elég nehéz volt összerakni egy emeletes ágyat apucival.. de azt a nőt semmi nem érdekli.. utálok itt lakni..:/ :(

segitsetek légyszii..

13/L ..



2013. jan. 20. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pròbãltãl mâr beszêlni vele?

Valami nagyon bânthatja amit rajtad tölt ki...

Pènz,munkahely ,apud vagy bârmi màs lehetsêges amitől nem tudja kontrolâlni magât...

Pròbâlj segìteni neki mosogatni,takarìtani vagy vmi ès ülj le vele beszèlgetni,hâtha elmondja a problèmâjât .....

2013. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát az élet már csak ilyen szar tiniként. Költözz el.
2013. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 jamesandjames válasza:
100%
Tyű, nagyon sajnállak. Nem lehet valami könnyű dolgod, gondolom. Szerintem nem veled van a baj hanem, lehet, hogy édesanyádnak valami lelki problémái vannak. Szerintem próbálj beszélgetni vele, kérdezd meg minden rendben van-e mostanában s próbálj szervezni magatoknak egy lányos délutánt, hátha az javít a kapcsolatotokon. Amúgy lehetséges, hogy édesapáddal összevesztek amiről nem tudsz és azért ideges, vagy munkahelyi problémák miatt. De minden esetre ezen úgy tudsz segíteni, ha leültök beszélgetni, elvégre ennél rosszabb nem nagyon lehet. Sok szerencsét, és remélem rendeződnek a dolgok! :)
2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Kedves, ez egy eléggé érdekes dolog amit leírtál. Pizsiben kizavart? Tényleg? - Persze elhiszem, mert megtörténhetett.


De mondd valóban így volt, egy szó nélkül? Hány százalék kamu?

2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Miből gondolod, hogy kamu? Tudod mennyi ilyen szülő van? Egy kicsit álomvilágban élsz, ha azt gondolod, hogy egy anya nem képes ilyet tenni a gyerekével!
2013. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jamesandjames válasza:
Kedves 6-os. Szerintem azért vannak "itt" ilyen sorsú tinik, mert valahol, valakitől ők is segítséget kell kérniük és mégis mit keresne "itt" egy jó sorsú tini, akinek mindene megvan, neki miért kéne segítséget kérnie? És szerintem lehetséges, hogy pizsiben kiküldték, sajnos a szülők elég sok olyan dolgot találnak ki, ami egyszerűen hülyeség. És amúgy is, most valakinek olyan unalmasak lennének a napjai, hogy ilyesmit kitaláljon? Nem hinném.
2013. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ok, akkor tuti, hogy igaz :D


beszarás.. ezért élnek meg az piramisjátékkal foglalkozók, meg az összes többi is, mert ennyi a hiszékeny ember.

2013. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miért kellene hazudnom.. anyunak meg apunak semmi bajuk egymással mert apa elmondaná.. anyámmal nem lehet beszélgetni.. igen.. szerencsém volt hogy nálam volt a kulcs igy a kamrába betakaroztam meg a telo a zsebembe volt..kizavart.. aki nem hiszi nem.. de köszi a kedves rendes válaszokat...:'/
2013. jan. 20. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 20:37 te vagy beszarás öcsém! Én is így nőttem fel, s volt, hogy kint is aludtam, mert nem engedtek be. Gyámügy semmit nem tett. Na most szarj be!
2013. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

S még annyit, hogy örülj kedves 20.37-es, hogy te nem tapasztaltad meg, hogy milyen szar szülők is léteznek!

Tedd össze a 2 kezed.

De legalább ne vicceld el az egészet, mert te nem tudod milyen így felnőni.

2013. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!