Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés
Osztályfőnök korán reggel letámadott hogy holnaptól nem kell ebbe az iskolába járnom. Nem értettem hogy miért de később elmagyarázták. A szüleim tuti nem tudnak róla mert akkor már én is tudtam volna. Ès még arra szeretném rávenni őket hogy ne kelljen iskolába járnom. Elmegyek dolgozni ha kell nyáron is szoktam. Hogyan beszéljek velük?
2013. jan. 21. 11:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, talán előbb mondd el hány éves vagy, mert ki nem rúghat senki senkit, maximum eltanácsolhat. Bizonyos életkorig köteles vagy iskolába járni.


Mi történt?

2013. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Menj át levelezőre és érettségizz le ott. Így kevesebbet kell suliba járnod és a szüleidnek is könnyebb. Mellette még dolgozhatsz is, mert csak heti két délután.
2013. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nincs hogy csak úgy odamegy az ofő a gyerekhez és azt mondja, ki van rúgva.

Ha ez igaz, akkor erről mindenképpen kapnak hivatalos értesítést a szüleid.

2013. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen leírtad, hogy amit tettél, annak mi lett a következménye, de hogy mit tettél, ami miatt a tanári kar így döntött, azt még nem tudjuk.

Elárulnád, hogy tisztán lássunk, és a lehető legjobb tanácsokat tudjuk adni?

2013. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál? Ilyen nincs, h csak úgy kirúg? Nem munkahely ez, iskola ami kötelező 18 éve korodig.
2013. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom mi van. A szuleim nekem nem szoltak csak azt mondtak hogy nem kell abba az iskolaba jarnom holnaptol. Multheten lebuktunk hogy cigizunk es igazgatoit kaptam de mar volt elotte osztalyfonokim,szaktanarim is de masert. Aztan szerintem az is benne van hogy sulin kivul megvertem egy gyereket aki oda jar, hozzateszem jogosan. 17/F
2013. jan. 21. 12:03
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem rúgnak ki :S
2013. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy kissé zavaros:

- amikor a kérdést feltetted: osztályfőnök mondta neked, hogy holnaptól nem kell odajárnod, és azon dilemmázol, hogy ezt hogyan mondd el a szüleidnek

- most a kommented szerint a szüleid mondták neked, hogy nem kell abba az iskolába járnod. Ezek szerint a szüleid már tudják.

Akkor mi a kérdés????

2013. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%

De bizony van ilyen.

Nekem tavaly 5 osztálytársamat küldték el így, mert folyamatosan nem tartották be a házirendet, buktak és igazolatlanjuk is volt egy pár.

Szóval megesik az ilyen, de nem lehet, hogy a szüleid direkt nem szóltak neked?

2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
8-as ugy ertettem hogy a szuleim nem szoltak hogy kaptak volna levelet vagy valami hanem a suliba a tanarok mondtak ezt.
2013. jan. 21. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!