Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés
Osztályfőnök korán reggel letámadott hogy holnaptól nem kell ebbe az iskolába járnom. Nem értettem hogy miért de később elmagyarázták. A szüleim tuti nem tudnak róla mert akkor már én is tudtam volna. Ès még arra szeretném rávenni őket hogy ne kelljen iskolába járnom. Elmegyek dolgozni ha kell nyáron is szoktam. Hogyan beszéljek velük?
2013. jan. 21. 11:52
1 2 3 4
 31/40 Robi.88. ***** válasza:
akkor meg nem kerek a történet :) de tudod h milyen belterjesek az iskolak, mindenki vkinek a vkije szal egy diáknak semmi eselye sincs ellenuk, ha ki akarjak akkor ki is fogjak rugni, lásd meg is tortent.
2013. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kirúgás. Az, hogy valaki mond valamit még nem jelenti, hogy ki van rúgva, ehhez szükséges az, hogy egy másik oktatási intézmény átvegye és minimum határozatot kapjon. Ez inkább csak egy beszólás volt.
2013. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Robi.88. ***** válasza:
akkor veheti utolso utani figyelmeztetésnek és viselkedhet normalisan:D
2013. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Hát, igen, ez inkább figyelmeztetés.


Nem hinném, hogy olyan rossz gyerek ő, de azért lehetne jobb is :)

2013. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
94%

A párom és pár haverja anno - szigorú iskolában - seggrészegen ment be a szalagavatóra, s a tánc közben használt almalevet kicserélték rendes alkoholos sörre.

Megúszták egy igazgatóival.

Ilyenekért nem jár azonnali kirúgás.

Egyébként sincsen ilyen, ugyanis a kirúgást meg kell tárgyalnia egy "tanári különítménynek", és arról értesíteniük kell a szülőket. Az nem úgy megy hogy valaki azt mondja hogy pápá.

2013. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
43%

Sok válaszadó el van itt tévedve.

Tisztázzuk.

Az iskolában az a szabály, hogy x büntetés után repülsz.

Nem egy büntetés miatt, de fokozatok vannak.

Szaktanári < Osztályfőnöki < Igazgatói < Nevelőtestületi


Az első 3 fokozat után már el lehet tanácsolni a diákot.

2013. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 órával ezelőtt megjött a postás, kérdés, mit vitt a családnak?


Egyébként ha valóban azt a levelet vitte, akkor én is azt mondom, hogy mi a történetnek csak egy részét ismerjük, a kérdező nem nagyon igyekszik a dolgunkat megkönnyíteni.

2013. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy szóban eltanácsolnak.


Erről írásban tájékoztatják a szülőket, lehet tértivevényes küldemény is.

2013. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak ilyet kb ezt, h.: Holnaptól nem kell idejárnod mehetsz szedd össze a cuccaid. De ez nem így van. Ugyanúgy bementem, letojtam, h ezt mondták (pedig igazgató mondta) és még 3 évig oda jártam, sőt kirándulásra is elvitt a suli. Szóval kamu, h a tanár kitoljon Veled vagy büntit kapjál otthon.
2013. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
jól tetted, hogy megverted a kis sz@rházit, ha kirúgtak azóta, akkor verd meg még egyszer
2013. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!