Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy kirúgtak?

Figyelt kérdés
Osztályfőnök korán reggel letámadott hogy holnaptól nem kell ebbe az iskolába járnom. Nem értettem hogy miért de később elmagyarázták. A szüleim tuti nem tudnak róla mert akkor már én is tudtam volna. Ès még arra szeretném rávenni őket hogy ne kelljen iskolába járnom. Elmegyek dolgozni ha kell nyáron is szoktam. Hogyan beszéljek velük?
2013. jan. 21. 11:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod tűrni, akkor bizony annak az a következménye, hogy büntetést kapsz. Most jó esetben csak intőt/kirúgást, ha nagykorú leszel és elcsíp a rendőr, akkor esetleg sittre kerülsz.


Ideje lenne megtanulni. 17 vagy.

2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenért senkinek sem szüntetik meg a tanulói jogviszonyát!!


Attól, hogy cigizett maximum kap egy osztályfőnökit, a verés pedig ha jól értem iskolán kívüli dolog volt, azért ott nem kapott semmit, vagy ha kapott is, ez akkor sem indok arra, hogy megszüntessék valaki tanulói jogviszonyát.

2013. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Robi.88. ***** válasza:
100%
azért elég jo kis bunlajstroma volt és sztem a felet le se irta.
2013. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a bűnlajstrom? :DDDD


Ne vicceljetek már.

Ha valamit nem írt le, arról nem tudok nyilatkozni, de nem értem annak mi értelme lenne.

2013. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Robi.88. ***** válasza:
100%

Cigizni tilos iskolákban még a tanárok sem dohányozhatnak, ha vki lebukik komoly pénzbirsagot kap érte illetve az intézményt is buntethetik akár millios osszegekre.

Volt osztályfonokie,szaktanaria és megvert vkit mert "piszkalta"...most ilyen emberre érdemes energiát pazarolni? 17 évesen??? ez nem az a szinvonal

2013. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is tilos volt cigizni, mikor én voltam gimis, és én eléggé elit gimibe jártam. Ennek ellenére ugyanúgy cigiztünk, már csak azért, mert nem szabad. Aki lebukott az kapott egy osztályfőnökit, de ezért nem hívták rá az ÁNTSZ-t, aki megbüntethette volna.

Verekedés is előfordul az iskolákban.


De ez még együttesen sem indok arra, hogy bárki tanulói jogviszonyát megszüntessék. Ahhoz nagyon súlyos kihágások kellenek és igazolatlan órák tömkelege. Egy verekedés és dohányzás miatt senkit nem rúgnak ki.

2013. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Robi.88. ***** válasza:
29%
Miért mégis szted meddig kell turnie egy iskolanak? amig berohan vki egy késsel,pisztollyal és halalra oldos mindenkit akit lat mert pl piszkaltak? jo ez csak egy sarkitott példa volt, de huzni kell egy határvonalat. Tavaly kb április ota minden épuletben tilos dohányozni nem csak az iskolakban és ha vhol lebuksz akkor egy ejnyebejnyevel nem uszod meg.
2013. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tűrés kérdése, hanem jogé.

Ez nem indok. Ez majdnem minden diákkal előfordul élete során.


Azt pedig kétlem, hogy bent az épületben dohányzott. És mondom,ezért csak megfelelő szervezet róhat ki pénzbírságot, maga az oktatási intézmény nem.


Szóval ez rohadtul nem türelem kérdése. Ezt a diákok zöme megcsinálja.

Vannak ennél ezerszer durvább esetek is, láttam is már sajnos eleget, de még azért sem rúgnak ki senkit.

2013. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Robi.88. ***** válasza:
6%
Hát nem tudom milyen diákok zöméről beszélsz, de ahova nem csak azok jarnak akiket vhogy felvettek mindenféle kovetelmény nélkul az nem ez a szinvonal. Tudom h az iskola nem rohat ki pénzbirsagot, de biztosan ugy van megfogalmazva a torvény, h kb az iskola dont bármi is van.
2013. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

De az iskola ilyen esetben nem dönt. Magával is kicseszne, ha kihívná ezért a megfelelő szervezetet, ez nem is történt meg, bizonyítani sem lehetne, na meg a kérdező is írta volna.


És hidd el, az iskolák zömében ez előfordul. Cigizés, néha verekedés, ez kb. mindenhol van.


Amit én mondok, hogy volt, ahol elnézték, az a tanár minősíthetetlen szavakkal való "becézése" volt, ittasan megjelenés, de olyat is hallottam, ahol a lány bugyiban és melltartóban sétált a folyosón.


És ez még mindig az enyhébb verzió, szóval egy cigizésért és egy verekedésért senkit nem vágnak ki.

2013. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!