Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy barátom van?

Figyelt kérdés
Nos...nekem nagyon szigorú szüleim vannak...sehova nem engednek el se barátnővel senkivel. Mindenen kiakadnak/: Minden apró dolgon...a bizonyítványommal semmi baj sincs 5-ös vagyok mindenből szóval nem ez a baj...tehát és 3hónapja van barátom úgyhogy ideje lenne elmondani/: De nagyon félek. Hogy mondjam el? Egyáltalán el kéne? Persze hogy el kéne...

2013. jan. 12. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez attól függ, hány éves vagy. 15 éves korig tuti ellenezném.
2013. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, vezesd be lassan. Mond először csak azt hogy tetszik egy fiú, és meglátod mit szólnak hozzá. Nem igazán értem amúgy az ilyen szülőket, akiktől fél a saját gyerekük.
2013. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 múltam
2013. jan. 12. 20:00
 5/9 anonim válasza:
81%

mutasd meg a fényképét a szüleidnek ..

és kérdezd+ mi a véleményük róla

2013. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már látták és szerintük is helyes:P (anno véletlenül látták meg)...csak azt nem tudom hogy hogy fogadnák hogy a barátom...
2013. jan. 12. 22:32
 7/9 anonim válasza:

Szia egy barátnőd kérte hogy segítsek mert én már túl estem rajta.:) 13 vagyok.Az én szüleim is nagyon szigorúak.Én úgy mondtam el hogy szépen lassan beadagoltam hogy megismertem egy fiút...és beszélgettünk...szeretne velem találkozni...ekkor mondtam hogy nagyon bele estem..és ő is belém és hogy szeretnénk nagyon összejönni (ekkor már 2 hónapja együtt voltunk) és egész jól fogadták a lényeg hogy lassan adagold be nekik és ne mond el hogy 3 hónapja jártok mert akkor elveszted a bizalmukat:) Ha érdekel itt az én kérdésem olvass be a 2.oldal vége és 3.oldalra :) hátha az is pluszba segít :)

a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én 13 multam és még egy pasimat se mondtam el anyáméknak.

nekem jobb igy:)))


mongyuk én nem is vagyok naon tul jo kapcsolatban a szüleimmel..szval ha normális családban élsz és szeretnek akk mond el:))

2013. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

"én 13 multam és még egy pasimat se mondtam el anyáméknak. "


Mert 13 évesen hány pasi volt már??? XD Te jóég, milyen hamar kezdődik manapság az elr*bancosodás...

2013. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!