Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem éreznétek ilyen esetben...

Ti nem éreznétek ilyen esetben furán magatokat? A volt felesége is ott él?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom egy ideje. Elvált, de még egy fedél alatt élnek, igaz külön lakrésszel. (régen a nagymamája lakott ott) Árulják a házat 1 éve, de nem veszik meg. Meghívott magához, (eddig mindig nálunk voltunk, de nekem vannak lakótársaim, az ő része jobban el van különítve, jobban egyedül lennénk) Ti nem éreznétek magatokat kicsit kellemetlenül? Én agyalok rajta túl sokat? :)

2013. jan. 21. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez nagyon kellemetlen lenne, főleg találkozni az exnejével.
2013. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán találkoztam exekkel én sem.
2013. jan. 21. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztosan össze fogsz találkozni az exfeleséggel? Mert ha rendesen két külön lakrészről beszélünk, akkor nem hiszem, hogy ti átmentek látogatóba a volt asszonyhoz, vagy az éppen átnéz hozzátok, amikor te ott vagy... ehhez tudni kellene, hogy ez egy teljesen elszeparált rész külön bejárattal, vagy azért vannak közös helyiségek. Mert az utóbbi esetben elég gáz lenne a helyzet, bár a barátodnak ezek szerint annyira nem is, ha ő hívott el magához.
2013. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat az attol fugg. Ha az ex normalis, akkor szerintem annyira nem gaz. Ha tenyleg ugy kezeli, hogy igen, ez most kenyszermegoldas, de peldaul nem tor direkt borsot az orrotok ala.

Elso alkalom lesz? Nezd meg hogy elnek, utana majd latod, hogy lesz-e kovetkezo alkalom.

Szerintem ha elhivott magahoz, akkor nem lehet olyan cink.:)

2013. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha különálló lakrésze van, az olyan, mint egy külön lakás, vagy nem? Lehet, hogy kicsit kellemetlen, de ha egyedül lennétek, akkor azért nem olyan vészes. Ha velem van, engem választott, akkor nem érezném magam kellemetlenül. Nem feltétlenül kell találkozni az ex-szel, gondolom.
2013. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a szituban voltam. A férjem még ott lakott és jött a pasim. Intelligensen bemutattam őket egymásnak, majd elvonultunk és nem zavartuk egymást.
2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Közös a bejárat, a volt felesége a felső lakrészben él, ő az alsóban. Azt mondta az ő része kicsi szoba-főző-fürdőszoba. Szóval elvileg teljesen el vannak különülve. De van egy kislányuk is, ő szokott mászkálni közöttük, lehet most is lejönne. Próbáltam viccesre fogni, kérdeztem tőle, hogy ez nem e lesz fura mindannyiunknak, vagy hogy gondolja, bemutat és kávézunk? :) Azt mondta csak bemutat, aztán megyünk hátra. Ha hosszabb távú lesz a kapcsolatunk úgy is meg kell ismerkednünk a kislányuk miatt.
2013. jan. 21. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Én nem mennék oda. Ha összefuttok, kiteszed magad bármlyen atrocitásnak. Még egy beszólás is leterítene. Azt sem lehet előre tudni, a barátod kit véd meg adott esetben. Nagyon kínos helyzet állhat elő.
2013. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
En furcsán érezném magamat, nem hiszem, hogy bevállalnám a látogatást, de ez csak az én véleményem.
2013. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8

Akkor lehet csak oda kellene mennem, mert ha a volt felesége rám száll, és még ő is hagyja, akkor jobb ha menekülök még az elején ebből a kapcsolatból :)

2013. jan. 21. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!