Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy ereznetek magatokat...

Ti hogy ereznetek magatokat ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mit tennetek ilyen szituban? Parommal kulfoldon elunk ket csaladtagja egy par kijott munkat keresni es mi mindenben segitettuk es nem birtak felfogni ,hogy nem megy egyik naprol a masik de talaltunk nekik munkat EN mentem a csajjal mindenhova o 20 eves en 24 oneletrajzot csinaltam neki telefonalgattam neki intezkedtem es megis bantott megjegyzeseket tett ,hogy nem lesz munkaja adossaguk van mondom adok penzt munkad ugyis lesz es mar van is nem kellett neki akkor viszalyt szitot koztem es anyosom kozt,hogy halotta,hogy en nem adok mindent a 7 honapos lanyomnak stb es ,hogy a parom novere nem bir engem ..vett nekem hajfesteket onnan ahonnan jott amitol kek lett a hajam es furan mosolygott ...valamelyik nap meg ilyent szol nekem ,hogy a parom latta a volt csajat amikor a pasijval a botlban volt es nem koszont a csajnak ,mert tutti faj neki meg mindig neki az egesz...Nekem nem ez faj amit mondott hanem eszrevettem ,hogy itt van es viszalyt akar szittani tok joindulatunak eloadvan utanna meg mosolyog a markaban ..jah es iszonyu valogatos mintha kiralyi csaladbol jott volna pedig nagyon szegeny hatterbol jott 6 aludtak a konyhaban ami ok en sem voltam gazdag de azert mert jobb eletem van nem szaltam el magamtol es nem ugy viselkedek mint Paris Hilton .. Jah es papam szerzett a pasijanak nem is akarmilyen munkat nagyon jol fizeto es ez a hala:( Ti mit tennetek???
2012. dec. 10. 12:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah es egy csomo ruhat kapott tolem parfumot... es megis igy viselkedett .. a parommal soha nem veszeketunk ennyire mint miatta majdnem szetmentunk...
2012. dec. 10. 12:51
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2012. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Annyit nem ér az egész, hogy a kapcsolatod rámenjen. Hagyd a fenébe, ezentúl boldoguljon úgy, ahogy tud.
2012. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok csalad a pasija a parom nagybatya aki 2 evvel idosebb a pasimtol...de amugy akkor nem en vagyok a hulye na jo ,mert en felhivtam a csajt anyosomeknal laknak es mondtam,hogy tobbet nem akarom latni az en hazamba es csunya beszeltem igaz de igazam volt mert visszaelt a johiszemuseggemmel .Tobbek kozt azt is mondtam neki ,hogy mi segittunk rajtuk munkat kaptak es ez a hala be kene huznia fulet farkat es nem kevergetni ...jah es anyosomat most gondolom jol ellenem uszitotta... az a fajta ,hogy megcsinalja a bajt aztan menekul es mgyarazkodik nem tud felelosseget vallani a tettei utan de bennem emberere talalt...az elejn etterembe vittuk oket bulizni szoval en megprobaltam jofej lenni es sok bunkosag utan akadtam ki ,mert feszegette a hatarokat es nemcsak nalam masnal is..
2012. dec. 10. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Az egész leírásodban egy szó volt helyesen leírva: Paris Hilton. És nem az ékezetek miatt...
2012. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem segítenék neki ezek után.

Látni sem akarnám. Aki akarja az menjen, segítsen neki, látogassa. Majd rá fog jönni anyósod is egy idő után miféle nő ez.

2012. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Beszélj a pároddal, hogy terhes számodra a "vendégek" jelenléte, viselkedése.


Egyébként meg borzasztó, ahogy írsz. Ideje lenne megtanulni, nem?

2012. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valaszt kertem nem fikazast soha nem voltam 5-os helyesiro de nem mindenki lehet az de az nem azt jelenti,hogy hulye vagyok egyebkent sietve irtam...nem irtam a hulyet hujevel es nem vagyok jo abban ,hogy irasban kifejezzem magam beszedben annal inkabb de ez mas kerdes a hangsuly nem ezen van es megkernem azokat akik ide jonnek kielni a bunkosagukat azok ne tegyek ,mert en mindenkinek tisztessegesen valaszolok vissza.A normalis valaszt adoknak meg koszonom.
2012. dec. 10. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez egy antiszociális, aberrált ember. Ne akarj a pszihológusa lenni. Távolítsd el a környezetedből, amilyen gyorsan csak lehet, mert az ilyen emberek után csak sírás és halál marad. Ismertem pár ilyet, és a legrövidebb időn belül el kell őket intézni, különben mindent széttúrnak, ami szép és jó volt.

Szembesítsd őt mindenki előtt, és akkor majd ki fog borulni a bili, meg megpróbálja magát ártatlannak feltüntetni, de te csak ragaszkodj a tényekhez. Nem lesz könnyű dolgod.

MInden támogatást, amit tudsz, vonj meg tőle. Nem csak veled viselkedik így, hanem mindenkivel, rendkívül veszélyes az ilyen ember a társadalomra.

2012. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azert ennyire nem durva a helyzet remelem :) Csak egy rosszindulatu kis k....a irigy szerintem. De tenyleg van baja...allandoan bajba keveri igy magat de en nem segitek rajta tobbet az tutti ...a pasijat sajnalom o csak magaba roskadt mikor szidtam a csajt o nem tehet errol sajna de a csaj ugy tancol rajta mint egy szonyegen pedig a pasi 6 evvel idosebb :S
2012. dec. 10. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!