Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen a viszonyotok...

Nektek milyen a viszonyotok anyukátokkal? Mi olyanok vagyunk, mint a barátnők. Szerintem ez tök jó, de sokaknak megszólnak azért. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

jó, hogy neked ilyen kapcsolatod van édesanyáddal.

az enyém fel sem hív, csak akkor ha látta, hogy kerestem...

hozzáteszem: 1,5éve nem lakom már vele egy fedél alatt, és meghaladja a képességeit, hogy egy telefont megejtsen....

sosem támogatott semmiben, de ha azt láttam, hogy valaki más rajta kívül támogat, akkor egyből olyan szövegekkel jött, hogy nem mellém való az illető, hagyjam el mert csak a rosszat akarja biztos nekem.


nézd, akik megszólnak azért mert ilyen kapcsolatod van anyukáddal, azok saját magukat minősítik. örülj neki, hogy neked kijár ebből a szülő-gyerek kapcsolatból, mert sokaknak sajnos ez nem adatik meg.


azt hozzá kell tennem még a válaszomhoz, hogy édesapám 6éves koromban öngyilkos lett, szóval gyakorlatilag édesanyámon kívül esélyem nem volt arra, hogy jó kapcsolatom legyen szülő-gyerek kapcsolat terén. ő meg erre valahogy nem volt "vevő" soha, de ez már egy más történet....

2013. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
*látta
2013. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Aki ezért megszól, vagy rendkívül primitív, vagy rettentően irigy, mert neki soha nem volt, és valószínűleg nem is lesz ilyen jó kapcsolata az anyukájával. ;)
2013. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére jó a kapcsolatunk anyával. Bár az túlzás lenne, hogy barátnők vagyunk, de mindent megtudunk beszélni.
2013. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szóllak meg, de én örülök, hogy az anyukám nekem az anyukám, és nem a barátnőm. Nem lennék feldobva, ha mondjuk én 25 éves lennék, a 47 éves anyám magát 20 évesnek képzelve szombaton kirittyentené magát, belepréselné magát az én cuccaimba és ott lazázna a barátaim előtt, hogy ő milyen bulizós meg modern anyuka....na ne...én így képzelem ezt a barátnősdit és nem kérek belőle. egy ilyen nő nekem szánalom. volt osztálytársam anyja ilyen volt, csatakrészegre itta magát a saját 17 éves lányával szombat esténként, együtt pasiztak. Broáf.
2013. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

már-már irigykedve olvasom itt a válaszokat, és azt kívánom: bárcsak nekem is ilyen anya adatott volna! hiába próbálok vmi jót írni róla, nem tudok. a saját lányát képes megalázni, meghazudtolni, csak h ő jöjjön ki jól minden helyzetből. irigy rám, minden téren! beleköt minden apró hibámba, bolhából elefántot csinál. elvárja, hogy én mossak, főzzek, takarítsak helyette, holott ő az, aki nem dolgozik! utána fűnek-fának ecseteli, hogy semmiben sem segítek, lusta, trehány disznó vagyok.

alig várom, hogy elköltözzek itthonról, ha lesz unokája, látni sem engedem! milyen "anya" az, aki a legféltettebb titkaimat továbbadja a falu pletykafészkének (is)?

jah, nem tizenéves tini vagyok.

2013. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
5%
Ismerősi körömben egy nő 17 évesen szült először. Három nagy lánya van. Egymás között cserélik a ruhákat. Az anyuka is vékony szőke. Bulizni is együtt járnak. Az apuka kb 10 évvel idősebb, ősz öreg ember. A szülőnek legyen tekintélye a gyereke előtt. Közös programba belefér színház, mozi étterem nyaralás és kulturális rendezvények. Táncos buliba már ne menjen a 40 éves anyuka. A szomszéd lány betöltötte a 25 évét. Barátnői férjhez mentek, gyereket szültek. Elmaradtak a közös programok. Szánalmas volt, hogy mindig az anyjával lógott. Szilveszterezni is a keresztanyja 50-es társasával ment el. Az idősebb, gazdag pasik jöttek be nekik.
2013. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
# 15/17: Az anya-lánya baráti jellegű viszonya nem feltétlenül ivó- meg bulizócimborát jelent. Nekem 26 évesen van negyvenes barátnőm is, nem az anyám, nem is isszuk magunkat taccsrészegre, átlagos korabeli nő, de kb. hasonlóan tudok elképzelni egy barátibb anya-lánya viszonyt, mint ami köztünk van.
2013. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
mi is ilyenek vagyunk anyuval. világéletemben egyenlő fél ként kezelt. mindig mindenben maximálisan támogat és mindent meg tudunk beszélni. mi még bulizni is járunk együtt, ha úgy vesszük, bár nem diszkóba (be nem tenném a lábam), hanem koncertekre. a barátaim is szeretik egyébként, egyik barátnőmmel különösen jóban vannak. szerintem ez tök jó, hogy van egy ember, aki mindent tud rólam, maximálisan megbízok benne, mert tudom, hogy neki én vagyok a legelső, és ez fordítva is így van. akármi problémám adódik, mindig ő az első, akit felhívok, és neki mesélek el mindig mindent először. szerintem ez így teljesen jó:)
2013. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Megszólnak, mert ha nem is tudják, de érzik, hogy nem normális az, ha egy anya és a lánya barátnők. Az anyának is és a lányának is a saját korosztályából kellene barátnőt választania.


Ha anyukád a barátnőd, akkor összemodósik és összekeveredik benned a szülő- gyerek alá-fölé rendelt szerepkör, és a mellérendelő testvérkapcsolat, ami a barátságok és kortárskapcsolatok alapja. Nem fogsz tudni leválni anyukádról, ha nem tiszták számodra a szerepek. Anyuka ne játssza azt, hogy a te barátnőd, hogy ezzel fiatalítsa magát, és ne játssza azt, hogy olyan dolgokba ártsa bele magát, ami nem tartozik rá.

2013. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!