Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik ilyet az anyósom...

Miért játszik ilyet az anyósom? 40 évesek vagyunk a párom is én is, van egy kisfiunk 20 hónapos, sok mindent kap az anyósomtól, és nagyon sok mindent a nővéreméktől, és termsézetesen tőlünk, szüleitől is. Amit észrevettem az anyósomon az a következő.

Figyelt kérdés

...meglt a gyereken egy pulcsit, tök sima teszkós pulcsi. Ő elájul a gyönyörűségtől, hogy micsoda szuper pulcsija van a gyereknek, kitől van?? Mondom:Tőled. Ő elégedetten:Ó,igen? Ezerszer eljátszotta, meguntam. Következő alkalommal ez történt:Ó de szép akrámije van a gyereknek. Kitől kapta?? Én:A nővéreméktől! Ő:Na ne mond,mert tőlem kapta emlékszem, hogy én vettem. Na itt vérszemet, kaptam és ettől kezdve mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki.

Mi a baja? Valami baja csak van? Beteg? Agyament? nem tudok mire gondolni? Ki az az elmebeteg aki ilyen hülyeségekkel játszadozik?


2013. jan. 23. 15:07
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
15:16-osnak, szerintem se legyen nagyobb problémám, egyet kell értsek veled.
2013. jan. 23. 15:21
 12/44 anonim ***** válasza:
77%
Ja, most olvasom. Hát...a legtöbb ember anyósa elmebeteg, ha ez ugyan vigasztal...
2013. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Mindig nagyon hangosan és sokáig dícsérem a tőle kapott dolgokat, még akkor is jópofán amikor kikényszeríti a dicséretet.

De most komolyan elvárja, hogy hónapokkal a vásárolt dolog után is essek hasra?

2013. jan. 23. 15:23
 14/44 A kérdező kommentje:

15:20 és 15:21

Köszönöm:-)

2013. jan. 23. 15:24
 15/44 anonim ***** válasza:
30%

Nevetsz az egészen ? Ha így lenne, rég lerendezted volna magadban a kérdést 2 perc alatt. Nekem is az ugrott be első reakciónak,hogy piti probléma felfújása.


Amúgy 40 éves érett felnőttként gondolkozhatnál és ha már írsz, fogalmazhatnál jobban, mint egy 10éves.

2013. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy fogalmazási versenyen vagyok. Bocs.
2013. jan. 23. 15:26
 17/44 A kérdező kommentje:
De én miért gondolkodjak éretten ha ő 60 évesen nem gondolkodik úgy, és bevon a kisded játszmáiba?
2013. jan. 23. 15:27
 18/44 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg legközelebb egyszerűen csak kérdezz vissza, mikor megint kérdez: "Óóó, Anyuka, hát na vajon kitől kaphatta?" (és ne is reagálj többet a folytatásra sem... majd megúnja).
2013. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
36%

Ne húzd fel magad ezen (most azt tetted) és legyél megértő. Mégpedig azért, mert neked még (reméljük) megvan az összes agysejted, míg idősebb rokonaidnak már nem feltétlenül.

Amúgy mi van, ha azt mondod, nem tudod, kitől kaptátok a pulcsit?

2013. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
22%

Kisded játszmát csak azzal lehet játszani, aki belemegy a játszmázásba, problémát generál egy ilyen hülyeséből, ahelyett,hogy nem foglalkozna vele, nem menne bele piti párbeszédekbe (akkor nem lenne kivel játszmáznia) vagy egyéb, érett felnőtthöz méltó megoldást próbál keresni - pl. őszintén megbeszélni az illetővel a dolgot.


2. Fogalmazás :Ha nem írod a korod, max. 18évesnek gondolnálak, ha meg még más témáról is írtál volna, nem anyósról meg gyerekről, akkor meg tényleg 10évesnek. Kissé keszekusza lett.

2013. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!