Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik ilyet az anyósom...

Miért játszik ilyet az anyósom? 40 évesek vagyunk a párom is én is, van egy kisfiunk 20 hónapos, sok mindent kap az anyósomtól, és nagyon sok mindent a nővéreméktől, és termsézetesen tőlünk, szüleitől is. Amit észrevettem az anyósomon az a következő.

Figyelt kérdés

...meglt a gyereken egy pulcsit, tök sima teszkós pulcsi. Ő elájul a gyönyörűségtől, hogy micsoda szuper pulcsija van a gyereknek, kitől van?? Mondom:Tőled. Ő elégedetten:Ó,igen? Ezerszer eljátszotta, meguntam. Következő alkalommal ez történt:Ó de szép akrámije van a gyereknek. Kitől kapta?? Én:A nővéreméktől! Ő:Na ne mond,mert tőlem kapta emlékszem, hogy én vettem. Na itt vérszemet, kaptam és ettől kezdve mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki.

Mi a baja? Valami baja csak van? Beteg? Agyament? nem tudok mire gondolni? Ki az az elmebeteg aki ilyen hülyeségekkel játszadozik?


2013. jan. 23. 15:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a humora... Meg gondolom szereti hallatni, hogy tőle van valami. Nem nagyon tudsz ezzel mit csinálni szerintem.
2013. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez is csinálva csinált probléma. Elmondhatod neki ezredjére is, hogy tőle van, biztosan, csak hallani szeretné, megerősítésre vágyik.

Lehet fárasztó az anyósod, de Te egy Kicsit rosszindulatúnak tűnsz...


22-N

2013. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Én megfordítanám: én kezdenék el regélni egy, a nővéredtől kapott cuccról :)


És persze vissza is kérdezhetsz ("Kitől kapta?? Én:A nővéreméktől! Ő:Na ne mond,mert tőlem kapta emlékszem, hogy én vettem."), hogy miért kérdezi, ha úgyis tudja?

2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
49%
Ez aztán az igazi katasztrófa...Ennél nagyobb bajod ne legyen az életbe. Egyszerűen csak szeret emlékeztetni, hogy milyen király cuccokat kapott tőle az unokája, nem nagy dolog!
2013. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem beszéld meg a férjeddel. Kezelje ezt a dolgot Ő.

De kezelje, mert nyelni a végtelenségig az emberi természet nem képes. Akkor pedig megvan a baj.

2013. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen idősen nem kellett volna szülnöd. :/
2013. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Nem, semmiféle rosszindulat nincs bennem. Nevetek az egészen. Itt olyan sok okos ember olvasgat, gondoltam, hátha valaki találkozott már hasonló emberrel.

Igen, valóban visszaigazolásra vár. Szerinte ez egy verseny, ki vesz jobb dolgot a gyereknek. Amikor visszakérdezek, hogy ha emlkszel miért kérdezed meg, akkor nevetgél és azt feleli, hogy ő nem emlékezett rá, csak most hogy mondtam ekkor ugrott be neki.

2013. jan. 23. 15:21
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer sem kérdezted meg tőle, hogy nem haragudj, de pontosan tudod hogy te vetted neki, akkor minek kérdezed?
2013. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem arra vágyik, hogy ti magatoktól megdicsérjetek, és megköszönjétek milyen szép cuccot vett. Mivel ti ezt nem teszitek meg, hanem csak úgy általánosan, nem kitörő örömmel, ezért kikényszeríti a dicséretet. Legközelebb ha kap valamit a gyereketek, akkor nagyon lelkesen köszönd meg, és dicsérd meg a jó ízlését. Akkor nem fogja ezt játszani.


Tudod ez olyan dolog, mint amikor egy csaj mondjuk azt mondja magáról, ó de borzasztóan festek ebben a ruhában, de közben tűkön ülve várja, hogy a barátai tiltakozzanak, és felturbózzák az egóját, hogy "dehogy vagy rémes, gyönyörű vagy!" és ezzel így megdicsérteti magát. Dicsérjétek többet!

2013. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
37%

"Na itt vérszemet, kaptam és ettől kezdve mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki.

Mi a baja? Valami baja csak van? Beteg? Agyament? nem tudok mire gondolni? Ki az az elmebeteg aki ilyen hülyeségekkel játszadozik?"


Én nem vagyok anyós, de te nagyon rosszindulatú vagy és idegbeteg.

2013. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!