Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik ilyet az anyósom...

Miért játszik ilyet az anyósom? 40 évesek vagyunk a párom is én is, van egy kisfiunk 20 hónapos, sok mindent kap az anyósomtól, és nagyon sok mindent a nővéreméktől, és termsézetesen tőlünk, szüleitől is. Amit észrevettem az anyósomon az a következő.

Figyelt kérdés

...meglt a gyereken egy pulcsit, tök sima teszkós pulcsi. Ő elájul a gyönyörűségtől, hogy micsoda szuper pulcsija van a gyereknek, kitől van?? Mondom:Tőled. Ő elégedetten:Ó,igen? Ezerszer eljátszotta, meguntam. Következő alkalommal ez történt:Ó de szép akrámije van a gyereknek. Kitől kapta?? Én:A nővéreméktől! Ő:Na ne mond,mert tőlem kapta emlékszem, hogy én vettem. Na itt vérszemet, kaptam és ettől kezdve mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki.

Mi a baja? Valami baja csak van? Beteg? Agyament? nem tudok mire gondolni? Ki az az elmebeteg aki ilyen hülyeségekkel játszadozik?


2013. jan. 23. 15:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de tényleg rosszindulatú vagy. És nem egy 40 éves, felnőtt nőre vall ez a mondat sem: Na itt vérszemet, kaptam és ettől kezdve mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki.


Tényleg legyen ez a legnagyobb problémád.

2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
48%
figyelj! ez egy olyan dolog amit rá kell hagyni neki valószínű hogy ez sikerélményt okoz ha el kezded dicsérni. Nem kell bosszút állni agyafúrtan visszavágni,ez tényleg olyan dolog hogy magadban nevetsz rajta de ne csinálj belőle nagy dolgot. Valóban nevetséges de biztos megvan ennek is a lelki oldala. Hacsak ez a hiába az anyósnak akkor igazán nincs okod mérgelődni.
2013. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
36%

Lehet nem talál mirõl beszélni.

VAGY: A kérdésére válaszolva:

HAT KITÕL KAPTA VOLNA A NAGYITOL IGAZ KISFIAM MILYEN JO NAGYID VAN stb.?


Ez még nem jelenti, hogy rossz indulatu a nagyi, csak szereti szépiteni, értéket adni, azt amit ajándékoz a babádnak.

2013. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
53%

mindig lódítottam neki, hogy mástól kapta a gyerek, ő meg azonnal mondta, hogy nem, mert ő vette neki. "


Ekkora hülyeséget..ez a probéma lehető legértelmetlenebb és legkicsinyesebb megoldási módja. Egyáltalán minek "lódítasz" neki, könyörgöm, ha egyszer ő is tudja, hogy ő maga vette. Ennyi észt, Istenem..


Ezzel az erővel meg akkor te is beteg vagy. Ki az a hülye, aki egy ilyen anyóskérdésre ezt reagálja, hogy dacból letagadja a nyilvánvaló igazságot. Jééézusom.

2013. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
47%

Itt egy rakás jó tanács hangzik el, sőt szidják is a kérdezőt.

Egy kapcsolatot megmérgezni az ilyen apró piszkálódásokkal lehet, mint ahogy az életben rengetegszer meg is történik. Elég kevés a jó anyós, meny kapcsolat.

A végtelenségig nem lehet megalkudni, meghunyászkodni, alul maradni. Ezt azok sem bírnák ki, akik ilyen tanácsot adtak. Ha a férjed szeret, akkor átveszi ezt a problémát, és úgy áll az anyja elé, mintha neki lenne ez probléma. A fiát még sem fogja szapulni. és nem is olyan kicsi ez a probléma. ebből nő ki aztán a többi. Ne várjátok meg, amíg kezelhetetlen lesz.

2013. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
68%
Miből gondolod, hogy szerinte ez egy verseny? Jól esik neki hallani, hogy Ő vette, hogy szép az a dolog, amit vett, hogy a gyerek szívesen viselni. Más dolgát is szívesen viselni a gyerek. Viszont én Téged nem viselnélek el szívesen ezzel a természettel. Más embereknek annyira rossz a kapcsolatuk az apósukkal, anyósukkal, neked meg ez a legnagyobb problémád, hogy hallani akarja, akár századszor, hogy Tőle van az a nyomorult pulcsi. Sajnállak.
2013. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
20%

"Amúgy 40 éves érett felnőttként gondolkozhatnál és ha már írsz, fogalmazhatnál jobban, mint egy 10éves."


Te meg úgy gondolkozol,mint egy 10 éves. Nem mindegy, hogy fogalmaz a kérdező? Őrá mondod micsoda problémája van. Neked sincs nagyobb, ha ezzel törődsz:)

2013. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
53%
Azért egy kicsit durva hogy agyamentnek és betegnek gondolod az anyósodat egy ilyen piti ügy miatt...
2013. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteg, ezt leírták előttem is.

Az én anyósom is ezt csinálja kicsiben. Nem találkozunk gyakran a távolság miatt, de ha eljönnek, és játszik a gyerekekkel, akkor mindig olyan játékot javasol, amit ő vett nekik. Például azt a könyvet veszi le a polcról, vagy úgy irányítja a dolgokat, hogy a gyerekek azt válasszák. Sokszor látom, hogy forgatja, nézegeti a kezében azokat a játékokat, amiket ő vett, szinte gyönyörködik bennük. :) Nem szólok semmit, az ő lelkének ez esik jól.

2013. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Kedves 27-es, nyugi, én csak rólad veszek példát. Hisz te azért írsz be,hogy a tobbi kommentelő hsz-eit vedd górcső alá . Na, ez tényleg röhej :):):)
2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!